کتاب مرواریدی در طوفان - A Pearl in The Storm


کتاب A Pearl in the Storm ( به فارسی: مرواریدی در میان طوفان ) به قلم خانم Tori Murden McClure روایت کننده سفر فوق العاده و حیرت انگیز او به اقیانوس اطلس شمالی است . البته سفری پر از حادثه و نه چندان خوش که توسط قایقی پارویی آغاز گردید .

عنوان انگلیسی: A Pearl In the Storm: How I Found My Heart in the Middle of the Ocean

A-Pearl-in-the-Storm

عنوان فارسی : مرواریدی در میان طوفان

نویسنده : Tori Murden McClure

سال انتشار : Apr 2009

تعداد صفحه : 304 صفحه

سایت کتاب :A Pearl In the Storm

لینک خرید : Amazon

" من می دانم که سرتاسر اقیانوس اطلس را پارو زدم تا عشقم را پیدا کنم، ولی در ابتدای راه از اینکه آن را گم کرده بودم آگاه نبودم ". این جمله ای است که در انتهای کتاب، نویسنده حس خود را با تمام وجود به خواننده منتقل می کند.

در ماه June 1998، خانم McClure سوار قایق پارویی خود می شود تا سرتاسر اقیانوس اطلس شمالی را تنها و فقط به کمک پارو طی کند و نام خود را به عنوان اولین بانو آمریکایی که این کار را انجام داده در تاریخ ثبت کند . چند روز بعد از حرکت ارتباط رادیویی قایق با ساحل قطع می شود ولی ایشان همچنان با اراده مصمم به راه خود ادامه می دهد ولی این قطع ارتباط تنها موجب از دست دادن تماس با ساحل نشده بلکه موجب از دست دادن موقعیت جغرافیایی قایق در میان اقیانوس شد.

از بخت بد خانم McClure، سال 1998 رکورد دار وقوع سنگین ترین طوفان های اقیانوس اطلس شمالی شد .ولی همچنان با وجود تنهایی مطلق و شرایط خطرناک ایشان تصمیم گرفت تا ثابت کند که یک انسان با داشتن یک هدف قادر است معادلات را تغییر دهد .

ولی وقتی که آن طوفان ویرانگر آخر، خانم McClure را تا دم مرگ کشاند و وی را به زانو دراورد، ایشان را مجبور کرد تا برای بازگشت به خانه، درخواست کمک نماید هرچند که این بازگشت ،سخوردگی را برایش به ارمغان خواهد داشت .

پس از بازگشت به کنتاکی، خانم McClure در سن 35 سالگی عاشق مردی شد که بیش تر از تنهایی در قایق تک و تنها در میان اقیانوس به او آرامش می بخشید . در این کتاب، داستان هیجان انگیز و حیرت انگیز سفر در طول اقیانوس روایت شده است . داستانی که نه میخواهد از ما یک ابر قهرمان بسازد بلکه ما را به مسیری دعوت می کند که چیزی جز در آغوش کشیدن انسانیت نیست.

داون لندز در حال نواختن آهنگی در وصفه داستان مرواریدی در طوفانسالها پس از این سفر ، خانم Dawn Landes در نمایشی خیره کننده در سالن TED، آهنگی را به نام " آهنگی برای قهرمانم، زنی که به سوی طوفان پارو زد " در وصف این داستان نواخت که برای  تماشای آن می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

    " آهنگی برای قهرمانم، زنی که به سوی طوفان پارو زد "


بستیوال پیشنهاد میکند که درصورت علاقه به مطالعه این کتاب، آن را از منابع معتبر و رسمی که در بالا ذکر گردیده تهیه نمایید . البته ما نمی دانیم که آیا این کتاب تاکنون به فارسی ترجمه شده است یا خیر . با علم به اینکه انتشار مطالب دارای قانون کپی رایت کاری پسندیده نیست و ما نیز واقعا راضی به این کار نیستیم ولی محدودیت های شما عزیزان را نیز در جهت دسترسی به منابع درک میکنیم لذا لینک دانلود این کتاب را برای آن عزیزانی که برایشان خرید کتاب مقدور نیست قرار می دهیم.

دانلود کتاب A Pearl in The Storm

100 کتاب برتر جهان از دیدگاه دکتر الهی قمشه ای 100 کتاب برتر جهان از دیدگاه دکتر الهی قمشه ای
روش غیر فعال سازی بک آپ اتوماتیک در ITunes روش غیر فعال سازی بک آپ اتوماتیک در ITunes