فدراسیون جهانی بسکتبال : ایران صدر نشین باقی می ماند


فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی به قدرت بالای تیم ملی بسکتبال ایران اشاره کرد و گفت که این تیم قدرتمند به احتمال بسیار زیادی در دور دوم مسابقات قهرمانی بسکتبال آسیا صدر نشین باقی می ماند .

فدراسیون جهانی بسکتبال : ایران صدر نشین باقی می ماند
سایت فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی به مرحله دوم رقابتهای قهرمانی آسیا اشاره کرد و از وضعیت تیم ملی ایران در گروه E نوشته است. تیم ملی بسکتبال ایران به عنوان صدرنشین گروه اول به این مرحله رسیده و باید به مصاف فیلیپین، فلسطین و هنگ کنگ برود. برای آشنایی با این رقابت ها می توانید به لینک رقابت های بسکتبال قهرمانی آسیا مراجعه نمایید .

در این گزارش آمده است:

دیرک باوئرمان هر آنچه در نظر داشت را در مرحله نخست انجام داد و با عملکرد بسکتبالیست‌هایش در تیم ملی توانست بدون شکست راهی مرحله دوم شود و نکته جالب توجه این بود که حامد حدادی ستاره تیم ملی اصلا به خودش فشار نیاورد و به بدنش استراحت داد. محمد حسن‌زاده بازیکن جوان تیم ملی در مرحله نخست یک ستاره بود. به هر حال باید منتظر بود تا همه ملی پوشان ایران خودشان را نشان دهند.

ایران به اندازه کافی قدرتمند هست که بتواند در مرحله دوم تمام حریفانش را شکست دهد. بعد از ایران شانس فیلیپین زیاد است چرا که با تکیه بر آندره بلیچ می‌تواند برابر حریفانش خودنمایی کند. در این مرحله می‌توان منتظر بود و عملکرد فلسطین را در رقابت‌های بسیار دشوارتر دید. ژاپن و هند هر دو توانایی این را دارند که به مرحله یک چهارم پایانی صعود کنند اما در واقع باید بدانیم که تنها یک تیم از این دو توانایی صعود دارند.

برای مطالعه  اخبار ورزشی می توانید به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید .

در صورت مهیا شدن شرایط ، بنا قطعا می آید در صورت مهیا شدن شرایط ، بنا قطعا می آید
نامزد های اصلی سینمای ایران برای اسکار 2016 مشخص شدند نامزد های اصلی سینمای ایران برای اسکار 2016 مشخص شدند