نویسنده فیلم «استیو جابز» به مدیر عامل اپل : شما فرصت طلب هستید


نویسنده فیلم «استیو جابز» خطاب به تیم کوک گفت : شما که در کارخانه‌های خود در چین کودکان را با دستمزد اندک ساعتی 17 سنت به کار می‌گیرید، چگونه می‌توانید کس دیگری را «فرصت‌طلب» بخوانید .

نویسنده فیلم «استیو جابز» به مدیر عامل اپل : شما فرصت طلب هستید

آرون سورکین در گفت‌وگو با نشریه هالیوود ریپورتر به اظهار‌نظر اخیر مدیر شرکت اپل درباره کسانی که به ساختن فیلم از زندگی مدیر افسانه‌ای سابق این شرکت اقدام می‌کنند، واکنش نشان داد. تیم کوک ساختن فیلم درباره زندگی استیو جابز را فرصت‌طلبانه خوانده بود. تیم کوک مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت اپل است . کوک در سال 1998 به اپل پیوست و بعد از استعفای استیو جابز به طور رسمی مدیر عامل شرکت اپل شد . همچنین در سال 2012 هفته نامه تایم وی را به عنوان یکی از 100 انسان تاثیر گذار دنیا معرفی کرد . برای آشنایی بیشتر با وی می توانید به لینک تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل مراجعه نمایید .

آرون سورکین با اشاره به این که بسیاری از کسانی که با او در ساخت فیلم «استیو جابز» همکاری داشته‌اند، برای به نتیجه رسیدن کار دستمزد خود را کاهش داده‌اند گفت : «هیچ‌کس برای پولدار شدن در این پروژه شرکت نکرده است.» او در ادامه افزود : «تیم کوک باید پیش از اظهارنظر درباره فیلم، آن را ببیند.»

سورکین در پایان سخنان خود با کنایه خطاب به مدیر شرکت اپل گفت : شما که در کارخانه‌های خود در چین کودکان را با دستمزد اندک ساعتی 17 سنت به کار می‌گیرید، چگونه می‌توانید کس دیگری را «فرصت‌طلب» بخوانید.

آرون سورکین یک فیلم نامه نویس موفق آمریکایی است که یکی از کار های معروف وی فیلم نامه فیلم شبکه اجتماعی به کارگردانی دیوید فینچر در مورد زندگی مارک زوکربرگ خالق شبکه اجتماعی فیسبوک است . برای آشنایی بیشتر با وی می توانید به لینک آرون سورکین مراجعه نمایید .

فیلم «استیو جابز» براساس زندگینامه مدیر افسانه‌ای شرکت اپل و با بازی مایکل فاسبندر، کیت وینسلت و ست روگن به کارگردانی دنی بویل ساخته شده است. نمایش این فیلم در جشنواره فیلم تلوراید با اقبال روبه‌رو شد و بازخوردهای بسیار مثبتی داشت . این فیلم 9 اکتبر 2015 در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد .

توییتر ابزار رای گیری را برای کاربرانش فراهم می کند توییتر ابزار رای گیری را برای کاربرانش فراهم می کند
ورایتی نامزد های اسکار 2016 را پیش بینی کرد ورایتی نامزد های اسکار 2016 را پیش بینی کرد