رشد بی‌سابقه ۴ برابری مکالمه حجاج پس از وقایع ناگوار/ آمار مکالمات به ۱۱ میلیون دقیقه رسید


آنچه دیگران دیده اند

مدیرکل کنترل و هماهنگی شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به حوادث ناگوار حج امسال گفت: ترافیک تلفنی به طور بی‌سابقه‌ای بین دو کشور افزایش یافته و تنها در روز عید قربان و پس از حادثه منا تماس از ایران به عربستان ۴ برابر شد.

رشد بی‌سابقه ۴ برابری مکالمه حجاج پس از وقایع ناگوار/ آمار مکالمات به ۱۱ میلیون دقیقه رسید

حسین معدنی‌پور مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه و مهندسی عملیات سوئیت شرکت ارتباطات زیرساخت در نمایشگاه تله‌کام 2005 با اشاره به آمار مکالمات حجاج ایرانی در ایام حج امسال گفت: از ابتدای حج تاکنون 11 میلیون و 462 هزار دقیقه مکالمه بین ایران و عربستان از مسیر دو صفر بین‌الملل برقرار شده است.

وی گفت: 6 میلیون و 429 هزار دقیقه مکالمه از ایران به عربستان صادر شده و 5 میلیون و 33 هزار دقیقه مکالمه از عربستان به ایران وارد شده است.

مدیرکل کنترل و هماهنگی شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به حوادث اخیر حج امسال گفت: پس از وقایع تأسف‌بار اخیر شاهد افزایش بی‌سابقه ترافیک تماس بین دو کشور بودیم تا جایی که ترافیک تماس از ایران به عربستان پس از واقعه منا در روز عید قربان و فردای آن روز این میزان به 4 برابر افزایش یافت.

معدنی‌پور خاطرنشان کرد: پس از واقعه منا فقط در روز عید قربان ترافیک تماس دو صفر از ایران به عربستان به 727 هزار و 465 دقیقه رسید.

وی تصریح کرد: در ایام حج امسال زمان متوسط مکالمات حجاج حدود 2 دقیقه بوده است.

مدیرکل کنترل و هماهنگی شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام سهم هر یک از اپراتورها در مکالمات حج امسال گفت: بیشترین ترافیک از طریق شبکه همراه اول برقرار شده و به ترتیب همراه اول 58 درصد، ایرانسل 21 درصد، تلفن ثابت استان‌ها 18 درصد و رایتل و تالیا با هم 3 درصد از ترافیک مکالمات حجاج را به خود اختصاص داده‌اند.

ورایتی نامزد های اسکار 2016 را پیش بینی کرد ورایتی نامزد های اسکار 2016 را پیش بینی کرد
دلایل انتخاب محمد رسول الله به عنوان نماینده اسکار دلایل انتخاب محمد رسول الله به عنوان نماینده اسکار