بائرمن : باخت به فیلیپین مانند مشتی بر دهان ما بود


تیم ملی بسکتبال اولین شکست خود در جام ملت‌ها را با نتیجه ۸۷ - ۷۳ مقابل فیلیپین متحمل شد . سرمربی تیم ملی بسکتبال از این شکست بسیار ناراحت شد .

بائرمن : باخت به فیلیپین مانند مشتی بر دهان ما بود

تیم ملی بسکتبال اولین شکست خود در جام ملت‌ها را با نتیجه ۸۷ - ۷۳ مقابل فیلیپین متحمل شد. سرمربی تیم ملی بعد از این بازی گفت: در نیمه اول بازی بهتری انجام دادیم. در ثانیه های آخر این نیمه، یک امتیاز راحت را با حرکت لی آپ از دست دادیم و از طرف دیگر امتیاز دریافت کردیم. به این ترتیب به جای بالا بردن برتری خود، امتیازمان نزدیک شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون به چین درک بائرمن گفت: نمی فهمم چرا در نیمه دوم بازی تیم به این شکل پیش رفت. بازی بیرونی بلچ به عنوان یک بازیکن پست پنج کار ما را سخت کرد. رومئو و ویلیام بازیکنان حریف هم بازی فوق العاده ای داشتند. ضمن اینکه وقتی به دفاع منطقه ای پرداختیم، بازیکنان حریف شوت های خوبی زدند. در نیمه دوم سطح انرژی تیم را دوست نداشتم. رقابت خوبی با حریف نداشتیم و از طرفی رومئو مانند سایر بازیکنان فیلیپین، شوت های خوبی زد که باید خیلی حواسمان را برای مقابله با آن جمع می کردیم. این یک تورنمنت است و تنها یک بازی نیست. وقتی بازی را واگذار می کنیم، برایمان خوب نیست  اما بازیکنان هم انسان هستند. از باخت خیلی نارحتیم اما فردا برمی گردیم و برای مرحله بعد آماده می شویم.

تیم ملی بسکتبال ایران پس از پیروزی در چهار مسابقه مقابل نایب قهرمان دوره گذشته مغلوب شد. بائرمن دراینباره گفت: نباید بهانه هایی مثل این پیدا کنیم که بازی صبح برگزار می‌شود یا اینکه چهار دیدار اول ما آسان بود. بازیکنان ایران باید بفهمند که در هر بازی باید سخت کار کنند. البته می توان تا حدی این را هم در نظر داشت که وقتی بازی نزدیک و نزدیکتر می شد، بازیکنان ما مقاومت خوبی نکردند.وی تاکید کرد: تیم فلسطین در بازی اول باعث بیداری فیلیپین شد. حالا بازی با فیلیپین هم مشتی بر دهان ما بود. این خیلی خوب است. باید بعد از این بازی بایستیم، خودمان را تکان دهیم و پیش برویم. شاید تیم چنین شکستی را لازم داشت. بائرمن تاکید کرد که یک جلسه طولانی فیلم را برای بازیکنان در نظر می گیرد تا نکات دیدار امروز را یاد بگیرند.

برای آشنایی بیشتر با مربی تیم ملی بسکتبال به لینک دریک بائرمن مراجعه نمایید . همچنین برای مطالعه بیشتر خبر های ورزشی می توانید بر روی لینک صفحه رسمی سایت بستیوال کلیک نمایید .

محمد بنا : قول قهرمانی نمی دهم محمد بنا : قول قهرمانی نمی دهم
هوش هیجانی یا EQ چیست؟ هوش هیجانی یا EQ چیست؟