رنگ های مناسب فصل پاییز


از انتخاب رنگين لذت ببريد و ببينيد چطور گل‏هاي بنفش و صورتي ملايم روي يك زمينه ملايم نشسته‌اند و خودنمايي مي‌كنند!

مانتوي گلدار من

از انتخاب رنگين لذت ببريد و ببينيد چطور گل‏هاي بنفش و صورتي ملايم روي يك زمينه ملايم نشسته‌اند و خودنمايي مي‌كنند! اين مانتو ظرف چند ثانيه شما را پر از روحيه و احساس زيبايي خواهد كرد، ضمن اينكه روي چهره‌تان هم موجي از روشنايي مي‌اندازد كه باعث بهتر به نظر رسيدن پوست شما خواهد شد.

در پاییز چه رنگی بپوشیم


بدون راهنما هرگز

در پاییز چه رنگی بپوشیم

بسته به سليقه‌تان رنگ يكي از گل‌ها را به‌عنوان رنگ شال در نظر بگيريد و بقيه اجزاي ست را انتخاب كنيد. پيشنهاد ما اين است كه سراغ بنفش ملايم برويد. با رعايت اين قوانين كم‌كم صداي لباس‏ها را مي‏شنويد كه خودشان شما را راهنمايي مي‌كنند.


قدم زدن روي موج بنفش

در پاییز چه رنگی بپوشیم

نيم‌بوت‏ها نسبت به بوت‏ها رسمي‏تر هستند و مي‏توانيد با خيال راحت در مجالس رسمي سراغ‌شان برويد، به‌خصوص اگر پاشنه‌هاي چوبي و جنس جير داشته باشند براي زمستان مناسب‏تر و گرمتر به نظر مي‏رسند. فقط يادتان باشد آخر وقت براي خريدشان برويد تا پاها در بزرگ‌ترين وضعيت خودشان باشند و كفش‏ها بعدا شما را اذيت نكنند و به پاها فشار نياورند.

اصول متضاد شدن

در پاییز چه رنگی بپوشیم

شلوار طوسي ملايم، سفيد و كرم هر سه در كنار مجموعه شما به خوبي مي‏نشينند. پيشنهاد مي‏كنيم شلوار طوسي ملايم و يك كيف بنفش يا سرخابي تيره را به مجموعه اضافه كنيد. اين دستكاري در رنگ‏ها روحيه‌تان را شاد مي‌كند.

در پاییز چه رنگی بپوشیم

در پاییز چه رنگی بپوشیم

با رنگ‌ها بازی کنید

هنگام پوشیدن مانتو، در انتخاب رنگ‌ها دقت کافی به‌خرج دهید. پیداست که شال سبز روی رنگ‌های گرم این مانتو،‌جلوه خاصی به ظاهرتان می‌بخشد. براي انتخاب ساعت براساس اين دو رنگ مي‏توانيد بند طلايي و صفحه سبز كه مكمل قرمز است را انتخاب كنيد.

در پاییز چه رنگی بپوشیمطبيعت‌گرايي

در پاییز چه رنگی بپوشیم

سبز تيره رنگ كاج‏هاست، درختاني كه در زمستان هم سرسبزند به همين خاطر براي تكميل اين مجموعه با خيال راحت سراغ سبز تيره برويد. براي كيف مي‏توانيد اين رنگ را با قهوه‌اي سوخته هم تركيب كنيد. شباهت اين تركيب رنگ‌ها به طبيعت، ظاهرتان را سرشار از انرژي خواهد كرد.

در پاییز چه رنگی بپوشیم

در پاییز چه رنگی بپوشیم

بار در سفر های هوایی بار در سفر های هوایی
وسایل ممنوع برای هواپیما وسایل ممنوع برای هواپیما