تیم ملی بسکتبال از کره انتقام گرفت


تیم ملی بسکتبال ایران در ادامه مسابقات جام ملت های آسیا و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم ملی کره جنوبی رفت و در این دیدار موفق شد با نتیجه 75 بر 62 بر این تیم آسیایی غلبه کند و به مرحله نیمه نهایی صعود کند

تیم ملی بسکتبال از کره انتقام گرفت

تیم ملی ایران در ادامه مسابقات جام ملت های آسیا و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم ملی کره جنوبی رفت و توانست این تیم نسبتا قدرتمند آسیایی را با نتیجه 75 بر 62 شکست دهد و راهی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها گردد . تیم ملی ایران فردا و در مرحله نیم نهایی با برنده بازی چین و هند که امروز برگذار می شود بازی می کند تا در صورت پیروزی بر این تیم راهی مرحله فینال جام ملت های آسیا شود . ایران در این رقابت ها به امید کسب سهمیه المپیک ریو 2016 شرکت کرده و امید وار است برای دومین بار موفق به کسب این جایگاه شود .

همچنین سنتر تیم ملی ایران در مصاحبه ای با ایسنا گفت : شروع خوبی در بازی داشتیم و اختلاف دو تیم با تمرکز و دفاع خوب زیاد شد. این اختلاف را تا پایان هم نگه داشتیم تا با جبران باخت سال قبل، به جمع چهار تیم برسیم. وی درباره بازی خوب خود افزود : تا به حال در این تورنمنت خوب بازی نکرده بودم. در دیدار مقابل کره جنوبی برای پیدا کردن خود در تیم تلاش کردم تا به بازیکنان دیگر کمک کنم. آنها هم با رساندن توپ به من کمک کردند تا امتیاز بگیرم.

حدادی با اشاره به مشکلاتی که تا به حال در جریان جام ملت‌های آسیا برای ایران ایجاد شده گفت: بعد از تمام مشکلات امیدوارم فردا هم با قدرت تیم میزبان را شکست دهیم و به فینال برسیم.

سنتر تیم ملی ایران درباره بازیکنان بلندتر از 210 سانتی‌متر چین گفت: چینی‌ها هر سال همین شرایط را داشته و چند بازیکن بالای 215 سانتی‌متر را به مسابقات می‌آورند. امسال هم بازیکن 220 سانتی‌متری آورده‌اند و فکر می‌کنم که رقابت خوبی با آنها داشته باشیم.

مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا فردا برگزار می‌شود .

رای گیری ارزشمند ترین بازیکن بسکتبال آسیا شروع شد رای گیری ارزشمند ترین بازیکن بسکتبال آسیا شروع شد
راجرز : از حضور در لیورپول لذت می برم راجرز : از حضور در لیورپول لذت می برم