جشن رکورد شکنی کریستیانو رونالدو


باشگاه رئال مادرید ساعاتی پیش مراسمی را به جهت تقدیر از کریستیانو رونالدو به خاطر شکست رکورد گل زنی در این باشگاه ترتیب داد و رئیس باشگاه در این مراسم حضور پیدا کرد

جشن رکورد شکنی کریستیانو رونالدو

شب گذشته کریستیانو رونالدو در بازی با مالمو و در دقایق انتهایی بازی موفق به زدن گل دوم شد و در نهایت با دو گلی که در این بازی به سمر رساند توانست رکورد آقای گل سابق باشگاه رئال مادرید را بشکند و صاحب این جایگاه ارزشمند گردد . تعداد گل های وی در این باشگاه برابر با 323 است اما نشریه مارکا معتقد است وی 324 گل به سمر رسانده و علت اختلاف مربوط به بازی می شود که گل رونالدو به نام یار تیم مقابل ثبت شد .

فلورنتینو پرز نیز در این مراسم حاضر شد و در مورد رونالدو گفت :

ما باشگاهی هستیم برای فتح غیرممکن ها به کمک ستارگانی چون کریستیانو رونالدو. امروز رونالدو موفق شد به افقی که کسی تصورش را نمی کرد، دست یابد. او وقتی سال 2009 به رئال مادرید پیوست،بدون شک به الگویی برای سایرین، چه در داخل و چه در بیرون زمین بدل شد. او همواره برای کسب پیروزی می جنگد. رونالدو؛ در رئال مادرید تو را می ستایند و عاشقانه و از ته قلب دوستت دارند. تو برای همه عاشقان فوتبال و همه کسانی که می خواهند قدم در راه ورزش بگذارند، یک الگو هستی. تو با این تعداد گلی که به ثمر رساندی، موفق شدی رکورد تمام بازیکنان بزرگ رئال را پشت سر بگذاری و اکنون یکی از افسانه های رئال مادرید هستی .

متن سخنرانی رونالدو نیز به شرح زیر است :

برای من، دریافت این جایزه، افتخار بزرگی است. روز اولی که پیراهن رئال را به تن کردم، به فکرم هم خطور نمی کرد که روزی بتوانم رکورد گلزنی رائول و دی استفانوی فقید را بشکنم.

از این اتفاق بسیار خوشحالم و در درجه اول باید از همه هم تیمی هایم در تمام این 6 سال تشکر کنم. بدون تعهد و کمک آنها، امکان نداشت بتوانم این تعداد گل برای رئال به ثمر برسانم. در درجه دوم باید از همه مربیانم در رئال، پیگرینی، مورینیو، آنچلوتی و بنیتس تقدیر و تشکر کنم که در راه پیشرفت من، کمک فراوانی کردند.

زحمات مدیران باشگاه، فیزیوتراپ ها و تیم پزشکی را نیز فراموش نخواهم کرد.اگر نام کسانی را از قلم انداختم عذر می خواهم چون در شرایط خاص و ویژه ای در حال صحبت هستم.
باید از خبرنگاران و رسانه ها هم تشکر کنم که در چند وقت اخیر، رفتار تقریبا نامناسبی با آنها داشته ام ولی من همین هستم و تغییر نمی کنم.
از مادرم، دوستان و مدیر برنامه هایم "مندس" نیز متشکرم که همواره حامی من بودند. از فلورنتینو پرز(رئیس باشگاه) برای ترتیب دادن این مراسم هم سپاسگزارم. باید بگویم که مرا سورپرایز کرد. ممنون از همه و زنده باد رئال !

شکست تلخ و سنگین تیم ملی بسکتبال ایران شکست تلخ و سنگین تیم ملی بسکتبال ایران
در صورت باخت به اورتون ، راجرز اخراج می شود در صورت باخت به اورتون ، راجرز اخراج می شود