در صورت باخت به اورتون ، راجرز اخراج می شود


ممکن است راجرز در هفته هشتم شغلش را از دست بدهد

در صورت باخت به اورتون ، راجرز اخراج می شود
اکسپرس انگلیس مدعی شده صبر مسئولین تیم لیورپول لبریز شده و در صورت باخت در دیدار حساس و حیثیتی مقابل اورتون در داربی مرسی ساید، مقامات این باشگاه راجرز را برکنار خواهند کرد.

راجرز در این فصل از هفت مسابقه در لیگ برتر، سه بازی را برده و در لیگ اروپا نیز دو تساوی کسب کرده است. گفته می شود فرانک دی بوئر سرمربی آژاکس و کلوپ، گزینه های جانشینی راجرز هستند.

در یکم ماه ژوئن ۲۰۱۲ برندان راجرز در پی اخراج کنی دالگلیش با امضای قراردادی سه ساله به عنوان سرمربی باشگاه لیورپول راهی آنفیلد شد. خیلی زود پس از این انتخاب ژوزه مورینیو سرمربی وقت رئال مادرید این انتخاب را شایسته عنوان کرد و برای راجرز در تیم لیورپول آرزوی موفقیت کرد .

او در نخستین بازی رسمی که در آن هدایت لیورپول را برعهده داشت توانست تیم گومل بلاروس را در پیکارهای لیگ اروپا با نتیجه ۱-۰ از پیش روی بردارد . وی در سال اول حضور خود در لیورپول نتایج خوبی در لیگ بدست نیاورد. نخستین برد او در لیگ برتر در برابر تیم نوریچ در ورزشگاه کارو رود با نتیجه ۵-۲ رقم خورد. او به همراه لیورپول در سال اول حضورش در لیگ برتر به رتبه‌ای بهتر از هفتمی دست نیافت . یکی از بازیهای بد او در این فصل باخت غافل‌گیر کننده ۳-۲ برابر تیم اولدهام اتلتیک در بازی‌های جام حذفی در مرحله چهارم بود. این باخت در برابر تیمی بدست آمده بود که در سطح سوم باشگاه‌های انگلستان یعنی لیگ دسته اول بازی می کرد .

دی بوئر به تازگی از دو باشگاه نیوکاسل و لیورپول تعریف کرده است ولی البته اذعان داشته که در این فصل قصد ندارد، آژاکس را ترک کند.

برای آشنایی با این مربی ایرلندی می توانید به لینک برندان راجرز مراجعه نمایید . همچنین برای مطالعه اخبار و مقالات ورزشی بر روی لینک صفحه اصلی سایت بستیوال کلیک نمایید . 
جشن رکورد شکنی کریستیانو رونالدو جشن رکورد شکنی کریستیانو رونالدو
فهرست اولیه نامزد های توپ طلا 2015 فیفا فهرست اولیه نامزد های توپ طلا 2015 فیفا