نوروزی : خادم کشتی فرنگی را نجات داد


دارنده مدال‌های طلای کشتی فرنگی جهان و المپیک گفت: رسول خادم با بازگرداندن محمد بنا، کمک بزرگی به کشتی فرنگی کرد و آن را نجات داد.

نوروزی : خادم کشتی فرنگی را نجات داد

امید نوروزی درباره بازگشت محمد بنا به تیم ملی کشتی فرنگی گفت: نمی‌خواهم در مورد گذشته صحبت کنم، چرا که باید تمام تمرکزمان روی موفقیت در المپیک باشد. رسول خادم و فدراسیون کشتی هم با درایتی مثال‌زدنی و با تصمیمی به موقع به داد کشتی فرنگی رسیدند و با بازگرداندن محمد بنا این رشته را نجات دادند.

وی ادامه داد: امیدوارم با همدلی و همراهی که در فدراسیون کشتی و بین اعضای کادر فنی به وجود آمده است، کشتی آزاد و فرنگی نتایج درخشانی را در المپیک کسب کنند، چرا که کشتی، ورزش اول کشور است و امیدواریم باز هم در برزیل مانند لندن افتخارآفرین باشد.

دارنده مدال طلای جهان و المپیک درباره حضورش در مسابقات ارتش‌های جهان گفت: با توجه به نفراتی که قرار است در رشته کشتی در این مسابقات شرکت کنند به نظرم سطح این رقابت‌ها کمتر از مسابقات جهانی نیست. نفراتی مانند آلبی‌یف از روسیه که مدال طلای جهان المپیک را دارد و همچنین کامران ممدوف از آذربایجان و همچنین کشتی‌گیران مجارستانف بلاروس و کره جنوبی نفرات مطرحی هستند که قرار است در این رقابت‌ها به میدان بروند.

نوروزی تصریح کرد: من هم با آمادگی نسبی گام به این مسابقات می‌گذارم و به نظرم بعد از یک سال دوری، می‌تواند محک خوبی برای بازگشت به کشتی باشد و امیدوارم با نتایجی قابل قبول، دل مردم را شاد کنیم.

برای مطالعه اخبار و مقالات ورزشی به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال از همین سایت مراجعه نمایید .

بوفون : یکی از 5 دروازه بان برتر فصل قبل بودم بوفون : یکی از 5 دروازه بان برتر فصل قبل بودم
چکونه یک حلقه زیبا با مروارید و منجوق بسازیم چکونه یک حلقه زیبا با مروارید و منجوق بسازیم