چگونگی بهینه سازی فضای اشغال شده توسط ظروف شیشه ای و پلاستیکی درب دار


در این مقاله قصد داریم تا روشی را برای بهینه سازی فضای آشپزخانه و کارگاه با استفاده از نگهدارنده ظروف درب دار به شما معرفی کنیم . پس با ما همراه باشید

ظروف شیشه ای و پلاستیکی در دار یکی از ضروری ترین وسایل در هر آشپزخانه می باشند . همچنین از این شیشه ها در کارگاه ها و مکان های صنعتی و تولیدی نیز استفاده می شود .  به طور معمول این شیشه ها به صورت مجموعه ای به کار گرفته می شوند و درنتیجه فضای زیادی از محیط کار را اشغال می کنند . این مقاله که از سایت WikiHow تهیه شده و توسط تیم بستیوال ترجمه شده است روشی ساده را به شما آموزش می دهد تا بتوانید مشکل اشغال شدن فضا توسط این ظروف را برای همیشه از بین ببرید . پس با ما همراه باشید .

برای مثال در تصویر زیر نمایی از یک آشپزخانه را مشاهده می کنید که این ظروف شیشه ای و پلاستیکی فضای بسیاری را اشغال نموده اند . به طور معمول در چنین مکان هایی کابینت ها و میز هایی وجود دارند که در قسمت هایی دارای فضای اضافی می باشند . برای مثال فضای زیرین یک میز یا یک کابینت مکان خوبی برای قرار دادن چنین ظروفی می باشد . ادامه کار را با فرض وجود چنین فضایی جلو می بریم .

اشغال فضا توسط ظروف شیشه ای و پلاستیکی

روش کاهش فضای اشغال شده توسط ظروف شیشه ای و پلاستیکی

 1. تهیه یک فضای مناسب برای قرار دادن نگهدارنده ظروف . برای مثال زیر میز یا زیر یک کابینت

 2. تهیه میز

 3. آماده سازی ظروف و جدا سازی درب آن ها

 4. آماده سازی ظروف

 5. تهیه یک تخته چوب با طول متناسب با میز یا کابینت و قرار دادن درب های ظروف بر روی آن و علامت گذاری

 6. چسباندن در ها به تخته

  علامت گذاری

 7. استفاده از چسب مخصوص MDF برای اتصال درب های ظروف به تخته چوب . توجه شود حداقل 3 ساعت زمان می برد تا چسب ها خشک شود

 8. چسباندن درب ها

  چسباندن درب ها

 9. در این مرحله سمت دیگر چوب را چسب بزنید و آن را به قسمت زیرین میز اتصال دهید . توجه شود که در این مرحله میز را برعکس نمایید تا چسب خشک شود

 10. چسباندن تخته به میز

  چسباندن تخته به میز

 11. ظروف را به درب هایشان اتصال دهید

 12. اتصال ظروف به درب ها

برای دسترسی به مقالات در حوزه خلاقیت و سرگرمی و در سایر دسته ها می توانید به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله در سایت منبع به زبان اصلی می توانید بر روی لینک بهینه سازی فضای اشغال شده توسط ظروف شیشه ای کلیک نمایید .

چگونه یک لامپ مطالعه قابل حمل بسازیم چگونه یک لامپ مطالعه قابل حمل بسازیم
چگونه یک بست سیم برق را باز کنیم چگونه یک بست سیم برق را باز کنیم