تلاش برای جلوگیری از پخش فیلم استیو جابز


چندی پیش روزنامه وال استریت ژورنال اعلام کرد : همسر استیو جابز ، مدیر عامل سابق شرکت اپل مخالف پخش فیلم استیو جایز است و در این راه بسیار تلاش می کند

تلاش برای جلوگیری از پخش فیلم استیو جابز

شرکت فیلم سازی سونی از سال گذشته دست به ساخت فیلمی با نام استیو جابز زد که داستان آن در مورد زندگی مدیر عامل سابق شرکت اپل است . استیو جابز یکی از مدیر عامل های شرکت اپل و یکی از چهره های پیشرو در صنعت رایانه است که در سال 2011 به دلیل سرطان لوزالمعده در گذشت . وی به همراه دوست و همکارش استیو رزونیاک در سال 1976 شرکت اپل را تاسیس نمود . بسیاری او را یکی از 10 کارآفرین تمام دوران می دانند و دراین سال کتاب های زیادی در مورد کارآفرینی ها ، نوآوری ها و نحوه مدیریت او نوشته شده است .

فیلمنامه این فیلم توسط آرون سورکین و براساس زندگینامه جابز که در سال 2011 توسط والتر ایزاکسون نوشته شد، نگارش شده است. گزارش‌ها حاکی از این است که مخالفت همسر جابز با کتاب ایزاکسون دلیل مخالفت وی با این فیلم بوده است اگرچه عوامل ساخت فیلم سعی داشتند از نظرات وی در ساخت فیلم استفاده کنند. اسکات رادین، تهیه کننده فیلم، به وال استریت ژورنال گفت: او به رغم خواهش‌های مکرر من با هرگونه مذاکره درباره فیلمنامه مخالفت کرد.

رادین افزود: پاول جابز گفت بی نهایت از کتاب زندگینامه جابز متنفر است و هر فیلمی که براساس این کتاب ساخته شود دقیق نخواهد بود. سخنگوی پاول جابز از اظهارنظر درباره این خبر خودداری کرد. شرکت اپل نیز به درخواست‌ها درباره اظهارنظر درباره این موضوع پاسخ نداده است.

این فیلم به کارگردانی دنی بویل و بازی مایکل فاسنبندر در نقش جابز روز جمعه در نیویورک و لس آنجلس اکران می‌شود و اکران گسترده آن در سراسر آمریکا 23 اکتبر خواهد بود. این فیلم همچنین 13 نوامبر در انگلیس اکران می‌شود.

برای دسترسی به اخبار و مقالات در حوزه سینما و سایر حوزه ها به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید .

محبوب ترین و منفور ترین شخصیت های سینمای جهان محبوب ترین و منفور ترین شخصیت های سینمای جهان
تی شرت بحث برانگیز مریل استریپ تی شرت بحث برانگیز مریل استریپ