داریوش مهرجویی ، سنتوری و محسن چاوشی


داریوش مهرجویی کارگردان فیلم سنتوری ، این روز ها در حال ساخت فیلم سنتوری : مرد پاییزی است و از کم لطفی های محسن چاووشی می گوید

داریوش مهرجویی ، سنتوری و محسن چاوشی

داریوش مهرجویی ، یکی از معروف ترین و محبوب ترین کارگردانان سینمای ایران است و تا به حال فیلم های بیاد ماندنی برای مردم ایران ساخته است . وی همچنین در زمینه نویسندگی و ترجمه نیز فعالیت می کند و از فیلم های بیاد ماندنی وی می توان به هامون ، دایره مینا ، سارا ، گاو ، سنتوری ، مهمان مامان ، ... اشاره نمود .

تولدت مبارک ، یا همان سنتوری نام 24امین فیلم این کارگردان است و در سال 1385 در ژانر درام ساخته شد . سنتوری فیلمی است اجتماعی و با موضوع انتقادی که پوسته اصلی آن تضاد بین سنت و مدرنیته می باشد . تاریخ اکران این فیلم سوم مرداد سال 86 بود که اکران آن از سوی وزارت ارشاد لغو شد . سپس در سال 89 و بعد از سکته و مرگ فرامرز فرازمند ، تهیه کننده این فیلم مجوز اکران این فیلم داده شد . برای آشنایی بیشتر با این فیلم به لینک فیلم سنتوری مراجعه نمایید .

حال بعد از گذشت 8 سال از تاریخ ساخت فیلم سنتوری و در زمستان 83 پروژه ساخت قسمت دوم این فیلم با نام سنتوری : مرد پاییزی به کارگردانی داریوش مهرجویی آغاز شد .

داریوش مهرجویی این روز ها از ساخت قسمت دوم این فیلم می گوید : فعلا در مراحل پیش تولید به سر می بریم و هنوز آماده شروع کار نشده ایم . همچنین  وی در مورد محسن چاوشی نیز صحبت کرده و گفته : محسن به ما خیلی کم لطفی می کند . او با قسمت اول سنتوری به شهرت و تمام مجوز های لازم رسیده و امروز با ما خوب برخورد نمی کند . محسن دستمزد بالایی را از ما طلب کرده و این دستمزد تقریبا دو برابر دستمزد کارگردان است . البته علاقه ای به گفتن این حرف ها ندارم اما ممکن یک یا دو خواننده جایگزین برای محسن در نظر بگیریم و حضور وی در این فیلم کاملا منتفی است .

برای دسترسی به اخبار و مقالات در زمینه سینما و نیز سایر زمینه ها به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید .

خوانندگان موفق و بازیگران ناموفق خوانندگان موفق و بازیگران ناموفق
سکته مهم ترین عضو بدن ، قلب سکته مهم ترین عضو بدن ، قلب