فیلم سریع و خشمگین ، قسمت هشتم و مشکل انتخاب کارگردان


ابتدای سال جاری بود که خبری از انتشار قسمت جدید فیلم سریع و خشمگین 8 رسید و قرار شد به دلیل مرگ ناگهانی پل واکر ، در نقش سریع ، نام فیلم به خشن 8 تغییر پیدا کند . اما حال ساخت فیلم با ابهاماتی روبه رو شده است و همچنان هیچ کارگردانی برای ساخت این فیلم اعلام آمادگی نکرده است

اوایل سال جاری بود که شرکت یونیورسال خبر از ساخت فیلم سریع و خشمگین 8 داد و دلیل مرگ ناگهانی پل واکر در یک تصادف ، قرار است نام فیلم به خشمگین 8 تغییر پیدا کند . وین دیزل نیز در این باره اظهار ناراحتی کرد و گفت : از مرگ دوستم بسیار ناراحت هستم و قطعا ساخت قسمت جدید این فیلم در نبود پل واکر بسیار سخت می باشد . همچنین تاریخ اکران این فیلم نیز برای سال 2017 برنامه ریزی شده است .

اما در حال حاضر هیچ برنامه ریزی برای ساخت این فیلم صورت نگرفته و حتی کارگردانی نیز مشخص نشده است . اما تازگی ها یک منبع آگاه اعلام کرده است که مدیران شرکت یونیورسال در حال مزاکره با اف گری گری می باشند . اف گری گری کارگردان 46 ساله مشهور هالیوود می باشد که بیشتر با ساخت فیلم کسب و کار ایتالیایی به شهرت جهانی رسید .

وین دیزل نیز که یکی از تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین نیز محسوب می‌شود ، اخیرا عکسی مشترک از خود و گری را در صفحه فیس‌بوکش منتشر کرده که احتمال وقوع این مسئله را تقویت می کند . در ضمن دوشنبه گذشته نیز خبری مبنی بر اینکه فهرست بلند بالای کارگردانان احتمالی فیلم سریع و خشمگین 8  به چهار کارگردان کاهش یافته منتشر شده که در آن نام گری ، لوئیس لتریر ، ویل ایوبانک و آدام وینگارد به چشم می‌خورد .

برای دسترسی به اخبار و مقالات در زمینه سینما و نیز سایر زمینه ها به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید .

فیلم سینمایی محمد رسول الله از مرز 9 میلیارد گذشت فیلم سینمایی محمد رسول الله از مرز 9 میلیارد گذشت
اینستاگرام تولد پنج سالگی خود را جشن گرفت اینستاگرام تولد پنج سالگی خود را جشن گرفت