ساخت مجدد فیلم پاپیون


تهیه‌کننده فیلم گرگ وال‌استریت اثری از مارتین اسکورسیزی قصد دارد فیلم خاطره‌انگیز پاپیون با بازی استیو مک کویین را بازسازی کند

ساخت مجدد فیلم پاپیون

داستان پاپیون بر اساس خاطرات یک زندانی فراری به نام آنری شاریر ملقب به پاپیون که مبنای فیلمی به همین نام در سال 1973 به کارگردانی فرانکلین جی. شافنر قرار گرفت، بار دیگر به روی پرده نقره‌ای خواهد رفت.

این فیلم که محصول سال 1973 و به کارگردانی فرانکلین شافنر است .استیو مک‌کویین ستاره مشهور هالیوود دهه 70 نقش اصلی این زندانی را بر عهده داشت که در دهه 30 پس از چندین تلاش ناموفق توانست از زندان با اعمال شاقه در جزایر اطراف گویان فرانسه در اقیانوس اطلس فرار کند . داستین هافمن نیز در این فیلم نقش یک زندانی دیگر به نام لوییس دگا را داشت که به پاپیون در تدارک نقشه فرار کمک کرد و همکاری آنها به یک دوستی عمیق منجر شد . موسیقی متن مشهور این فیلم ساخته جری گلدسمیت در سال 1974 نامزد دریافت جایزه اسکار شد. پاپیون در زبان فرانسوی به معنی پروانه است و شاریر آن را به‌عنوان نام مستعار خود انتخاب کرده بود و عنوان فیلم هم به همین معنی اشاره دارد .

به گزارش هالیوود ریپورتر شرکت Red Granite بازسازی پاپیون را بر عهده گرفته که پیش از این آثاری مانند گرگ وال‌استریت اثری از مارتین اسکورسیزی را تهیه کرده است. مایکل نوئر فیلمساز 37 ساله دانمارکی از طرف این شرکت برای کارگردانی فیلم پاپیون انتخاب شده است. فیلمنامه پاپیون را آرون گازیکوفسکی نوشته است و فیلم‌نامه دلهره‌آور زندانیان به کارگردانی دنی ویلنو از دیگر آثار اوست.

برای دسترسی به اخبار و مقالات در زمینه سینما و نیز سایر زمینه ها به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید .

هشدار نولان به سینما های جهان هشدار نولان به سینما های جهان
وودی آلن به فیلم سازی دیجیتال روی می آورد وودی آلن به فیلم سازی دیجیتال روی می آورد