چهره متفاوت کیت وینسلت در استیو جابز


کیت وینسلت بازیگر مشهور سینمای هالیوود توانسته است با چهره ای متفاوت در فیلم جدیدش با نام استیو جابز حضور پیدا کند

چهره متفاوت کیت وینسلت در استیو جابز

کیت وینسلت یکی از مشهور ترین بازیگر های زن سینمای هالیوود است که از فیلم های معروف وی می توان به تایتانیک و درخشش عبدی یک ذهن زیبا اشاره کرد . در طول سال های اخیر او یکی از بازیگر هایی موفق بوده و توانسته است همیشه در نقشش فرو برود . اما این بار تغییر چهره متفاوت نیز در کار است و وی در تجربه جدیدش در نقش جوآنا هافمن رییس بازاریابی مکینتاش ، از رنگ موی خرمایی، عینک‌های بیش از حد بزرگ و لباس‌های کهنه مخصوص زمان خود استفاده می‌کند.

حال باید دید وینسلت از کدام یک از قیافه‌هایش در فیلم‌ها بیشتر خوشش می‌آید ؟ او در مصاحبه با US Today در فستیوال فیلم نیویورک گفت : نمی‌تواند انتخاب کنم .راستش را بگویم من همه‌شان را دوست داشتم و فوق‌العاده بودند. به هر حال من در این فیلم نسبت به قیافه‌ای که در زندگی واقعی دارم بسیار متفاوت هستم اما در هر یک از آن بازه‌های زمانی خیلی قیافه‌ام متفاوت است : ۱۹۸۴ خیلی با ۱۹۸۸ فرق دارد و بعد هم از ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۸ خیلی تفاوت وجود دارد. خودم این احساس را داشتم که فاصله بین ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۸ از همه بیشتر بود چون شخصیت من از به نوعی هیپی بودن در دهه ۱۹۸۰ به زنی بزرگتر و بسیار بیشتر شبیه به یک مادر تغییر می‌کند. من می‌خواستم در بخش سوم داستان این احساس  منتقل شود چون فکر می‌کنم رفتار شخصیت من نسبت به استیو در بخش سوم بیشتر از همیشه مادرانه است و به همین دلیل با عقل جور درمی‌آمد که او را با لباس‌ها و موهایش هم مسن‌تر کنیم تا خیلی دقیق‌تر این احساس ارایه بشود. اما اینکه توانستم خیلی بیشتر از حالت معمول در پروسه انتخاب کردن و درست کردن مو و آرایش و کمی هم لباس‌های او شرکت داشته باشم خیلی دوست‌داشتنی بود.

از همین حالا تقریبا قطعی است که هم‌بازی وینسلت یعنی مایکل فسبندر برای نقش‌آفرینی‌اش در فیلم «استیو جابز» نامزد دریافت جایزه اسکار خواهد شد. آیا وینسلت هم می‌تواند یک نامزدی اسکار دیگر به لیست افتخاراتش اضافه کند ؟

برای دسترسی به اخبار و مقالات در زمینه سینما و نیز سایر زمینه ها به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید .

وودی آلن به فیلم سازی دیجیتال روی می آورد وودی آلن به فیلم سازی دیجیتال روی می آورد
مهناز افشار به خانه یحیی پیوست مهناز افشار به خانه یحیی پیوست