مهناز افشار به خانه یحیی پیوست


مهناز افشار، سهیلا رضوی و سارا بهرامی در اولین فیلم بلند سینمایی حمید رضا قربانی بازی خواهند کرد

اولین فیلم بلند سینمایی حمیدرضا قربانی با عنوان خانه یحیی به تهیه‌ کنندگی سید محمود رضوی هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و تاکنون حضور مهناز افشار، سهیلا رضوی و سارا بهرامی در این فیلم قطعی شده است. حمید رضا قربانی که پیش از این ساخت فیلم تلویزیونی سه ماهی را به تهیه‌ کنندگی سید محمود رضوی بر عهده داشته است، این روزها در دومین همکاری مشترک خود با رضوی مراحل پیش تولید فیلم جدیدش را پشت سر می‌گذراند .

تا کنون حضور سه بازیگر زن این فیلم قطعی شده است اما علی مصفا که احتما حضورش در این فیلم وجود دارد ، در حال مذاکره است  . طبق صحبت های روابط عمومی این فیلم، علی مصفا پس از خواندن فیلمنامه و بعد از سفری که در پیش دارد، درباره حضورش در این پروژه تصمیم‌ گیری خواهد کرد.

عوامل تولید «خانه یحیی» عبارتند از: کارگردان: حمیدرضا قربانی، نویسنده: آزیتا ایرایی بر اساس طرحی از حمیدرضا قربانی، مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: شیدا رشیدیان، مدیرتولید: محمد یمینی، دستیار اول کارگردان: پوپک مظفری، برنامه ریز: یاسر قارونی، دستیار اول فیلمبردار: همایون قربانی، دستیار طراح صحنه و لباس: جواد فاضلی، مدیرتدارکات: مهرداد زحمتکش، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی.

حمیدرضا قربانی که پیش از این به عنوان تدوینگر و دستیار کارگردان در سینما فعالیت داشته است، در دومین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم‌های ویدئویی یاس و جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم شهر جوایز متعددی را برای فیلم سه ماهی دریافت کرده است.

برای دسترسی به اخبار و مقالات در زمینه سینما و نیز در سایر زمینه ها به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید .

چهره متفاوت کیت وینسلت در استیو جابز چهره متفاوت کیت وینسلت در استیو جابز
John Guillermin خالق فیلم آسمانخراش جهنمی درگذشت John Guillermin خالق فیلم آسمانخراش جهنمی درگذشت