ژرارد دوپاردیو : آمریکایی ها همواره خرابکار بوده اند


ژرارد دوپاردیو ، بازیگر مشهور فرانسوی که به دلیل مشکلات مالیاتی کشورش را به مقصد روسیه ترک کرد ، آمریکایی ها را افرادی خرابکار معرفی کرد

ژرارد دوپاردیو : آمریکایی ها همواره خرابکار بوده اند

اوایل سال 2013 بود که دولت فرانسه قانونی را به تصویب رساند که به موجب آن افرادی که درآمد بالای یک میلیون دلار داشته باشند می بایست 75 درصد مازاد آن را به عنوان مالیات به دولت بدهند . به همین خاطر دوپاردیو فرانسه را ترک و به مرز های بلژیک رفت . در پی این عمل رئیس جمهور وقت فرانسه این کار او را حقارت آمیز خواند .

بعد از این اتفاق وی فرانسه را به مقصد روسیه ترک کرد و روس ها نیز به وی تابعیت روس دادند . دوپاردیو نیز بار ها به دولت فرانسه حمله کرده و گفته است دولت فرانسه مخالف افراد موفق است .

حال بعد از گذشت چند سال از این اتفاق این هنرمند مشهور فرانسوی در یک مصاحبه به سراغ آمریکایی ها آمده و از آن ها به عنوان انسان هایی همواره خرابکار در طول تاریخ یاد کرده است . وی گفته است : آمریکایی ها بار ها وارد جنگ با کشور های مختلف شده اند و بمب اتمی که در ژاپن انداخته اند نمونه بارزی از وحشی گری آن ها بوده و هرگز دست از این کار ها برنداشته اند . وی همچنین به اروپایی ها هشدار داده و از آن ها خواسته تا آمریکایی ها را بشناسند و خوش حال می شود که اروپایی ها دست از گوش دادن به آمریکایی ها بردارند .

او همچنین عنوان کرده که از روس ها خوشش می آید و حاضر است روس باقی بماند صرف نظر از اینکه او یک فرانسوی است . به نظر می رسد که دولتمردان روسیه علاقه خاصی به این بازیگر داشته اند و سعی می کنند از وی به عنوان یک نماد تبلیغاتی استفاده نمایند . به هر حال او یک بازیگر بزرگ است و آثار بیاد ماندنی زیادی را به نمایش گذاشته است و طرف هر که باشد ارزش آثاراش حفظ می شود .

برای دسترسی به اخبار و مقالات سینمایی به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید .

پرویز پرستویی خواستار حمایت مردم از کمپین محکومیت فاجعه منا پرویز پرستویی خواستار حمایت مردم از کمپین محکومیت فاجعه منا
کمپانی فولکس و سینمای هالیوود ، فولکس ها به بهشت نمی روند کمپانی فولکس و سینمای هالیوود ، فولکس ها به بهشت نمی روند