کمپانی فولکس و سینمای هالیوود ، فولکس ها به بهشت نمی روند


چندی پیش کمپانی فولکس اعلام کرد که در ساخت خودرو های خود تقلب کرده است و حاضر است بابت این کار جریمه شود . بعد از این خبر لئوناردو دیکاپریو ، بازیگر مشهور سینمای هالیوود اعلام کرد که قصد دارد در مورد این رسوایی بزرگ فیلم بسازد

کمپانی فولکس و سینمای هالیوود ، فولکس ها به بهشت نمی روند

هفته گذشته بود که شرکت آلمانی فولکس واگن اعلام کرد که در تولیدات خود تقلب داشته است و حاضر است این مسئله را به کمک پلیس آلمان پیگیری کند . همچنین شرکت فولکس اعلام کرد که 8.5 میلیون خودرو موجود در اروپا را بازخوانی می کند و چنین اتفاقی دیگر روی نخواهد داد .

ماجرا از این قرار بود که این شرکت آلمانی دوستار محیط زیست ، خودرو هایی را روانه بازار می کرد که در زمان آزمایش از لحاظ تولید آلاینده های مانند اکسید نیتروژن در سطح استانداردی قرار داشته اند و بعد از گذشت مدت زمانی مشخص از تولید محصول و برای افزایش راندمان ، میزان این آلاینده ها به صورت نرم افزاری افزایش پیدا می کرد .

بدون شک این یک رسوایی برای شرکت فولکس واگن است و بنابر قانون ، فرد خاطی به جریمه‌ای معادل 360 برابر حقوق روزانه خود محکوم خواهد شد. یک سخنگو در فولکس‌واگن می‌گوید: این کمپانی قصد دارد افرادی از داخل بدنه خود که از قوانین تخطی کرده‌اند را به دادگاه معرفی کند.

در این میان لئوناردو دیکاپریو ، بازیگر مشهور سینمای هالیوود ، قصد دارد که داستان این رسوایی را به کمک کمپانی سینمایی خود به روی پرده های سینمای هالیوود ببرد .
کمپانی پارامونت حقوق این فیلم را از جک اوزینگ و کتابی که در این باره نوشته و در دست انتشار دارد، خریده است. درباره کارگردانی این فیلم و بازیگرانش هنوز چیزی اعلام نشده است.

دی کاپریو تاکنون فیلم‌های گرگ وال استریت ، دونده دونده و خارج از کوره را تولید کرده و به زودی با بازی درخشانش در فیلم بازگشته ساخته آلخاندرو گونزالس راهی سینماها می‌شود.

با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

ژرارد دوپاردیو : آمریکایی ها همواره خرابکار بوده اند ژرارد دوپاردیو : آمریکایی ها همواره خرابکار بوده اند
کمپین مبارزه با سلاح گرم جولین مور کمپین مبارزه با سلاح گرم جولین مور