فاطمه معتمد آریا نامزد جایزه بهترین بازیگر زن Asia Pacific شد


فاطمه معتمدآریا برای بازی در فیلم «بهمن» ، نامزد بخش بهترین بازیگری از جوایز سینمایی Asia Pacific شد

فاطمه معتمد آریا نامزد جایزه بهترین بازیگر زن Asia Pacific شد

نامزدهای نهمین دوره جوایز سینمایی Asia Pacific در شاخه های بهترین فیلم بلند ، کارگردانان جوان ، مستند ، پویانمایی ، بازیگری ، فیلمنامه‌ و فیلمبرداری در حالی اعلام شد که نام فاطمه معتمد آریا برای بازی در فیلم بهمن ساخته مرتضی فرشباف در بخش بهترین بازیگری زن به عنوان تنها نماینده سینمای ایران در میان نامزدها به چشم می‌خورد .

چند سالی است که فاطمه معتمد آریا در فیلمی بازی نکرده و یا اینکه فیلمش مجوز اکران دریافت نکرده است . اما تازگی ها خبر های خوبی از اکران دو فیلمش به نام های یحیی سکوت نکرد و بهمن منتشر شده است و چندی پیش وی در حاشیه نشست خبری فیلم یحیی سکوت نکرد به مصاحبه با خبرنگاران پرداخت . برای مطالعه متن این مصاحبه به لینک مصاحبه با فاطمه معتمد آریا در نشست خبری فیلم یحیی سکوت نکرد از همین سایت مراجعه نمایید . 

اما چندی پیش خبری خوش حال کننده در فضای سینمایی کشور منتشر شد و آن هم نامزدی معتمد آریا در بخش بهترین بازیگر زن جشنواره سینمایی Asia Pacific بود . وی به خاطر بازی درخشانش در فیلم بهمن به کارگردانی مرتضی فرشباف نامزد دریافت چنین جایزه شده است . این طور که به نظر می آید ، این جشنواره توجه خاصی به سینمای ایران داشته است زیرا قبل تر هم اعلام شده بود نگار جواهریان بازیگر جوان و مطرح سینمای کشورمان به عنوان داور نهمین دوره جوایز سینمایی این جشنواره معرفی شد .

نگار جواهریان نیز هفتمین دوره جوایز سینمایی این جشنواره  با فیلم حوض نقاشی ساخته مازیار میری ، نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن شده بود . مراسم اعطای جوایز نهمین دوره جوایز سینمایی این جشنواره روز 26 نوامبر بابر با پنجم آذر ماه سال جاری در استرالیا برگزار می‌شود .

برای دسترسی به اخبار و مقالات سینمایی به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

توصیه هایی برای پیشگیری از بیماری های قلبی در زنان توصیه هایی برای پیشگیری از بیماری های قلبی در زنان
تحلیل رفتن بافت مغزی افراد چاق تحلیل رفتن بافت مغزی افراد چاق