معرفی نامزد های اولیه اسکار بهترین انیمیشن بلند سال


آکادمی علوم و هنر های سینمایی اسکار ، فهرستی از 16 انیمیشن بلند سال 2015 را برای شرکت در هشتاد و هشتمین دوره جایزه سینمایی اسکار معرفی کرد . با بستیوال همراه باشید

معرفی نامزد های اولیه اسکار بهترین انیمیشن بلند سال

به رسم هر ساله ، اکادمی علوم و هنر های سینمایی آمریکا (اسکار) فهرستی از انیمیشن های بلند ساخته شده در سال 2015 را که در آمریکا اکران شده و یا قرار است اکران شود معرفی کرد . این فهرست شامل 16 انیمیشن بلند ثبت شده در سال 2015 است که تعداد 8 تای آن در آمریکا پخش و 8 تای دیگری قرار است تا هفته های آینده پخش گردد . سر انجام از میان انیمیشن های معرفی شده و از بین آثاری که قوانین اکران و نیز سایر قوانین اسکار را رعایت کرده اند ، 5 نامزد نهایی بهترین انیمیشن بلند سال مشخص و در تاریخ 14 ژانویه 2016 معرفی می شوند .

لازم به ذکر است برنده نهایی این جایزه در تاریخ 28 فوریه سال 2016 و در مراسم هشتاد و هشتمین مراسم اسکار معرفی می شود . فهرست 16 انیمیشن معرفی شده توسط آکادمی علوم و هنر های سینمایی آمریکا به شرح زیر است :

 1. آنومالیسا
 2. پسر و هیولا
 3. دایناسور خوب
 4. پسر و دنیا
 5. خانه
 6. هتل ترانسیلوانیا 2
 7. ظاهر و باطن
 8. پیامبر
 9. قانون جهان
 10. مینیون ها
 11. مومین ها در ریورا
 12. اسنوپی و چارلی براون
 13. باب اسفنجی
 14. فیلم نمایش عادی
 15. گوسفند ناقلا
 16. وقتی مارنی آنجا بود
بستیوال امیدوار است در سال های بعد ، کشور عزیزمان ایران نیز نماینده ای در این بخش داشته باشد . برای دسترسی به اخبار و مقالات در زمینه سینما می توانید به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه نمایید .
چرا پدرها در تربیت کودک مشارکت نمی کنند ؟ چرا پدرها در تربیت کودک مشارکت نمی کنند ؟
آنچه باید به دختران آموزش داد آنچه باید به دختران آموزش داد