فال قهوه چیست و چگونه آن را بگیریم ؟


در این مقاله قصد داریم تا فال قهوه و روش های گرفتن آن را به شما معرفی کنیم . پس با ما همراه باشید

فال قهوه چیست و چگونه آن را بگیریم ؟

فال قهوه یکی از روش های معروف در امر فال گیری است که سالیان سال در کشور ما رواج داشته و بسیاری از آن به عنوان بهترین روش فال گیری یاد می کنند  .  در گذشته راه و روش گرفتن این فال در دست اندک افرادی بود و به همین دلیل عموم مردم نمی توانستند این فال را برای خود بگیرند ، اما در چند سال اخیر تکنیک های آن فاش و منجر به یادگیری بسیاری از افراد شده است . یکی از ویژگی های جذاب این روش فال ، سرگرمی و دور همی افراد است و به طور معمول عده ای دور هم جمع می شوند و در کنار یکدیگر قهوه می خورند و سپس یک فرد برای دیگران فال گیری می کند .  برای آشنایی با راه و روش گرفتن فال قهوه در ادامه با ما همراه باشید .

همچنین برای آشنایی با فال و انواع آن به لینک فال و روش های فالگیری و برای آشنایی با طالع بینی به لینک طالع بینی چیست و چه تفاوتی با فال دارد مراجعه نمایید .

به طور معمول و برای فال قهوه از قهوه ترک استفاده می شود و می بایست قهوه در یک فنجان مخصوص قهوه خوری کوچک ریخته شده باشد . سپس بدون هیچ عجله ای و در صورت امکان به صورت دور همی به نوشیدن قهوه بپردازید . سپس مقداری مایع غلیظ قهوه که به طور معمول در ته لیوان ته نشین می شود را در فنجان باقی بگذارید و با استفاده از یک نعلبکی درب آن را پوشانده و برعکس نمایید . حال وقت آن است که مدتی صبر نمایید تا فال شما در نعلبکی نقش ببندد . در طول این مدت می توانید با دوستان خود به گپ و گفتگو بپردازید و حدث بزنید که چه فالی قرار است برای شما در بیاید . برای اطمینان از اینکه فال شما کاملا نقش ببندد مدتی بیش از 5 دقیقه صبر نمایید .

در این مرحله دو روش برای گرفتن فال وجود دارد که در روش اول فرد فالگیر از روی نعلبکی فال گیری می کند و در روش دوم از روی فنجان این کار صورت می گیرد . بستیوال به شما پیشنهاد می کند که اگر می خواهید یک فالگیر حرفه ای شوید ، سعی کنید از روی فنجان فال هر فرد را بگیرید .

سپس فنجان را با دست راست گرفته و به داخل آن نگاه کنید . مانند شکل زیر فنجان را به چهار بخش مشخص تقسیم و برای هر بخش شماره ای در نظر بگیرید . در این مرحله و در هر قسمت نشانه هایی دیده می شوند که قصد داریم در ادامه و در طی چند مقاله به برسی هر کدام از این نشانه ها بپردازیم . برای آشنایی با این نشانه ها بر روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید .

تقسیم بندی فنجان فال قهوه

لینک های دسترسی به مقالات فال قهوه به صورت زیر است :

 شکل های فال قهوه سری اول

شکل های فال قهوه سری دوم

شکل های فال قهوه سری سوم

شکل های فال قهوه سری چهارم

شکل های فال قهوه سری پنجم

شکل های فال قهوه سری ششم

 برای دسترسی به مقالات خلاقیت و سرگرمی و نیز سایر دسته به لینک صفحه اصلی سایت بستیوال مراجعه کنید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

حتما پس از صرف شام پیاده روی کنید حتما پس از صرف شام پیاده روی کنید
شکل ها و تصاویر موجود در فال قهوه - سری اول شکل ها و تصاویر موجود در فال قهوه - سری اول