روش های گرفتن فال تاروت قسمت اول


در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع روش های محبوب گرفتن فال تاروت آشنا نماییم . با بستیوال همراه باشید

روش های گرفتن فال تاروت قسمت اول

تاروت (Tarot) نام مجموعه از کارت های بازی است که امروزه و در کشور های غیر اروپایی از آن به عنوان ابزاری برای فالگیری استفاده می شود . قرن ها قبل و در حدود قرن 15 میلادی ، اروپاییان با استفاده از کارت های بازی تاروت به ورق بازی می پرداختند و اوقات خوشی را سپری می کردند ، اما از قرن 18 میلادی به بعد عده ای از این کارت ها به عنوان ابزاری برای فالگیری استفاده کردند که بعد ها یک روش فالگیری جدید به نام فال تاروت را پدید آوردند . برای آشنایی بیشتر با تاروت و تاریخچه آن می توانید به لینک تاروت چیست ؟ از همین سایت مراجعه نمایید .

همانطور در مقاله قبلی نیز گفته شد تعداد کارت های تاروت برابر با 78 کارت می باشد . همچنین برای گرفتن فال ، فرد فالگیر کارت ها را به صورت پشت و رو بر روی یک میز می چیند و از شما می خواهد که ابتدا نیت کنید و سپس یک یا تعدادی کارت را به صورت کاملا اتفاقی بردارید و به وی تحویل بدهید . تعداد کارت های چیده شده بر روی میز و نحوه چیدمان آن بسیار اهمیت دارد . همچنین تعداد کارتی را که فالگیر از شما می خواهد تا انتخاب کنید بسیار مهم است و باعث به وجود آمدن روش های مختلف فال تاروت می شود .

البته روش های فرعی بسیاری در امر گرفتن فال تاروت وجود دارد که بستیوال سعی دارد ابتدا به برسی روش های اصلی بپردازد . برای شورع قصد داریم ابتدا به معرفی انواع کارت های تاروت سپس ، به چیدمان و در نهاین به روش گرفتن فال بپردازیم . این آموزش ها طی چندین مقاله از سوی بستیوال به کاربران داده خواهد شد . پس با بستیوال همراه باشید .

در ابتدا می توان کارت های تاروت را به دو دسته 22 تایی و 56 تایی تقسیم نمود . دسته 22 تایی را کارت های تاروت کبیر و دسته 56 تایی را کارت های تاروت صغیر می نامیم . توجه شود دسته بندی تاروت کبیر و صغیر ارتباطی به روش گرفتن فال تاروت صغیر و کبیر نداشته و این فقط یک نام گذاری برای کارت ها است . فال تاروت کبیر از بین 22 کارت اول و فال تاروت صغیر از بین تمامی 78 کارت تاروت گرفته می شود .

همچنین توجه شود هر کارت انتخابی در هر یک از روش ها دارای یک مشخصه زمانی نیز می باشد . برای مثال در تاروت کبیر ، کارت اول مربوط به گذشته ، کارت دوم مربوط به حال ، کارت سوم مربوط به آینده و کارت چهارم مربوط به نتیجه است . پس ترتیب انتخاب کارت نیز بسیار اهمیت دارد و ممکن است با اشتباه در انتخاب نتیجه به طور کلی تغییر کند .

این مقاله قسمت اول از سری مقالات آموزش گرفتن فال تاروت است . برای دسترسی به مقاله دوم از سری فال تاروت بر روی لینک روش های گرفتن فال تاروت قسمت دوم - تاروت کبیر کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

6 راه برای تقویت و بالا بردن EQ ( هوش احساسی ، هیجانی ) 6 راه برای تقویت و بالا بردن EQ ( هوش احساسی ، هیجانی )
اضطراب اجتماعی داشتن یا خجالتی بودن اضطراب اجتماعی داشتن یا خجالتی بودن