روش های گرفتن فال تاروت قسمت چهارم - تاروت صغیر


در این سری مقالات قصد داریم تا شما را با انواع روش های محبوب گرفتن فال تاروت آشنا نماییم . با بستیوال همراه باشید

روش های گرفتن فال تاروت قسمت چهارم - تاروت صغیر

این مقاله قسمت چهارم از سری مقالات روش های گرفتن فال تاروت است . در قسمت های قبلی توضیحاتی در زمینه فال تاروت داده شد و همچنین در دو مقاله قبل ، بستیوال به معرفی 22 کارت اول از 78 کارت تاروت که به کارت های تاروت کبیر یا آرکانای ماژور معروف است پرداخت . همانطور که گفته شد 22 کارت اول برای گرفتن فال تاروت کبیر مورد استفاده قرار می گیرد و تاروت کبیر از اهمیت زیادی برخوردار است . همچنین عده ای معتقد هستند ارزش تاروت کبیر بسیار بالا تر از تاروت صغیر است . اما به هر حال 56 کارت دیگر نیز دارای تعبیر های خاصی می باشند و نباید به راحتی از نقش آن ها چشم پوشی نمود .

در تاروت صغیر از 56 کارت تاروت صغیر و 22 کارت تاروت کبیر استفاده می شود و بسته به روش فالگیر تعدادی کارت از بین این 78 کارت انتخاب می گردد . از نگاهی می توان تاروت صغیر را کامل تر از تاروت کبیر دانست زیرا انتخاب ها از بین 78 کارت صورت می گیرد که در تاروت کبیر این انتخاب ها در 22 کارت محدود می شود . در این مقاله و مقالات بعد ، بستیوال قصد دارد به معرفی 56 کارت تاروت صغیر یا همان آرکانای مینور بپردازد .

نکته بسیار مهم در کارت های تاروت صغیر ، دسته بندی چهار گانه این کارت ها است که این 56 کارت را به چهار دسته 14 تایی تقسیم می کند . نام این دسته ها به شرح زیر است :

1 - مجموعه جام ها - آب

2 - مجموعه شمشیر ها - باد

3 - مجموعه چوب دستی ها - آتش

4 - مجموعه سکه ها یا ستاره های پنج ضلعی - خاک

همانطور که مشاهده می کنید ، در کنار نام هر کدام از دسته ها نام یکی از چهار عنصر معروف آب ، باد ، خاک و آتش نیز آمده که نوع دیگر نام گذاری این چهار دسته است . شما می توانید با مراجعه به 4 مقاله بعدی از همین سایت به لینک های زیر ، از اسم و تعبیر این 56 کارت مطلع شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

روش های گرفتن فال تاروت قسمت پنجم - تاروت صغیر - معرفی مجموعه جام ها

روش های گرفتن فال تاروت قسمت ششم - تاروت صغیر - معرفی مجموعه شمشیر ها

روش های گرفتن فال تاروت قسمت هفتم - تاروت صغیر - معرفی مجموعه چوب دستی ها

روش های گرفتن فال تاروت قسمت هشتم - تاروت صغیر - معرفی مجموعه سکه ها

فال عطسه فال عطسه
گام آخر برای درمان افسردگی گام آخر برای درمان افسردگی