تعبیر کارت های اول تا چهارم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

کارت ابله The Fool  اولین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Fool کارت ابله فال تاروت

شما باید آماده شروع یک کار جدید شوید . به ندای قلب خود گوش کنید و شجاع باشید . سعی کنید خود را آماده یک تغییر بزرگ کنید . گاهی اوقات تصمیم عقلی ، تصمیم درستی نیست و ممکن است در آینده تاثیر بدی بر روح و روان شما داشته باشد . فقط به فکر مادیات نباشید و قدری نیز به معنویات احترام بگذارید .

جادوگر The Magician دومین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Magician کارت جادوگر فال تاروت

مرز ها و محدودیت ها را از بین ببرید . سعی کنید از ثروت های درونی خود استفاده کنید و دیگران را از آن برخوردار کنید . این کارت به شما پیشنهاد می کند تا طرحی را که در ذهن دارید عملی کنید و سعی کنید خود را به عنوان یک مامور در جهت انجام وظیفه فرض نمایید . استعداد خود را بروز دهید .

راهبه The High Priestess سومین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The High Priestess کارت راهبه فال تاروت

این کارت صبر و بردباری را به شما پیشنهاد می کند و پیشنهاد می کند که در رابطه با کاری که قرار است انجام دهید بسیار فکر کنید . شاید حال زمان انجام این کار نباشد و بهتر است انجام آن به زمان دیگری موکول شود اما توصیه نمی شود که قطعا آن کار را کنار بگذارید . سعی کنید حس ششم خود را به کار بیاندازید .

ملکه The Empress چهارمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Empress کارت ملکه فال تاروت

به زودی بخت و اقبال به شما روی می آورد و موجب شادی شما خواهد شد . این اتفاق می تواند منجر به کسب ثروت و یا ازدواج شود . همچنین گاهی ممکن است تلاش سالانه شما به نتیجه برسد و سرانجام در کاری که سال ها است آن را انجام می دهید ، موفق شوید .

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر کارت های پنجم تا هشتم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر  مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کامل کارت های فال تاروت ( تعبیر کارت در فال ) تعبیر کامل کارت های فال تاروت ( تعبیر کارت در فال )
تعبیر کارت های پنجم تا هشتم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر تعبیر کارت های پنجم تا هشتم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر