تعبیر کارت های پنجم تا هشتم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

امپراتور The Emperor  پنجمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Emperor کارت امپراتور فال تاروت

این کارت به شما پیشنهاد می کند تا به سراغ کار هایی با اهداف بلند مدت بروید . برای ایجاد یک تغییر در زندگی خود به نیرو های درونی خود اعتماد کنید . همچنین پیشنهاد می شود تا با افرادی که در زندگی شما دخالت می کنند به مبارزه برخیزید و دست مزاحم را از زندگی خود کوتاه کنید .

پاپ The Hierophantششمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Heirophant کارت پاپ فال تاروت

این کارت به شما پیشنهاد می کند تا کمتر از دید انتقاد و داوری به زندگی دیگران نگاه کنید و خود و دیگران را گناهکار نکنید . همچنین پیشنهاد می کند تا به رسم و رسوم احترام بگذارید و سعی نکنید که مخالف جریان جامعه حرکت کنید . ممکن است این کار موجب انزوای شما شود .

 عاشق و معشوق The Loversهفتمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Lovers کارت عشاق فال تاروت

تاروت به شما پیشنهاد می کند تا اگر شریک زندگی خود را پیدا کرده اید ، کار را تمام کنید . حال وقت آن است که به زندگی خود حیاتی تازه ببخشید و در جهت پرورش آن اقداماتی را انجام دهید . شاید شما عاشق شده اید و هنوز از آن خبردار نشده اید . پس به احساسات خود توجه ویژه ای داشته باشید .

ارابه The Chariot هشتمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Chariot کارت ارابه فال تاروت

شما در حال حاضر در وضعیتی هستید که در فعالیت های گوناگون شریک می شوید . این تنوع در کار شما را قوی می کند . اگر استوار باشید قطعا به موفقیت نزدیک می شوید . تغییرات زیادی در راه است که برای شما ایجاد هیجان و بی قراری می کند . این اتفاقات مرحله جدیدی را در زندگی شما به وجود خواهد آورد . سعی کنید پشت کار خود را به دیگران نمایش دهید . قطعا شما از پس چنین کار هایی بر می آیید پس جای نگرانی نیست

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر کارت های نهم تا دوازدهم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های اول تا چهارم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر تعبیر کارت های اول تا چهارم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر
چگونه میتوان از خطرات ناشی از نشستن رهایی یافت چگونه میتوان از خطرات ناشی از نشستن رهایی یافت