گوگل به کمک پناهجویان می آید


شرکت گوگل در اقدامی بشر دوستانه اقدام به جمع آوری کمک های مردمی برای پناهجویان به اروپا می کند

گوگل به کمک پناهجویان می آید

همانطور که می دانید چند هفته ای است اروپا با بحران مهاجرت انبوه آوارگان و جنگ زدگان عراقی، سوری و ... مواجه است به طوری که در چند روز اخیر مجبور به استفاده از نیروی نظامی جهت جلوگیری از ورود بیشتر مهاجران به اروپا نموده است .

اگر در این روزها به وب سایت شرکت Google سری زده باشید احتمالا با پیغامی در قسمت بالای مرورگرتان مواجه شده اید که در آن از درخواست کمک برای پناهجویان به اروپا حکایت دارد .

حال گوگل که اعتبار آن، در نزد مردم جهان جایگاه ویژه ای دارد اقدام به راه اندازی کمپین جمع آوری کمک های نقدی به منظور کمک به پناهجویان نموده است . گفتنی است گوگل خود به تنهایی بیشتر از یک میلیون دلار به این منظور کمک کرده است . 

این غول ارتباطی دنیا با ایجاد صفحه Refugee Relief راه را برای ارتباط افرادی که مایل به کمک هستند آسان تر کرده و جزئیات بیشتری را درباره نحوه پرداخت کمک ها، در این صفحه ذکر کرده است که در صورت علاقه مندی می توانید مطالعه بفرمایید .

بستیوال امیدوار است تا این بحران که بر مردم بی پناه و مظلوم منطقه خاورمیانه تحمیل شده است هرچه زودتر پایان یابد و صلح و آرامش به منطقه باز گردد. امید است شرکت های معتبر دیگر نیز چنین اقدام هایی را به جهت کمک به صلح و بشریت انجام بدهند .

اقامه نماز آیت‌الله جنتی بر پیکر مرحوم آیت‌الله خزعلی اقامه نماز آیت‌الله جنتی بر پیکر مرحوم آیت‌الله خزعلی
دبیر انجمن خودروسازان: کمپین "نه به خرید خودرو "را شکست می دهیم دبیر انجمن خودروسازان: کمپین "نه به خرید خودرو "را شکست می دهیم