تعبیر کارت های سیزدهم تا شانزدهم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

به دار آویختن The Hanged Man  سیزدهمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Hanged Man کارت به دار آویختن فال تاروت

تاروت به شما پیشنهاد می کند صبر پیشه کنید و اگر قرار است کار مهمی را انجام دهید ، آن را به زمان دیگری موکول کنید . شاید حال زمان مناسبی برای انجام این کار نباشد . برخی از کار ها باید در زمان خودشان انجام شوند حتی اگر آن کار کاملا درست و خیر باشد . پس به تاروت گوش دهید و کار خود را به زمان دیگر موکول کنید .

مرگ Death چهاردهمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Death کارت مرگ فال تاروت

آماده تغییر در زندگی و کارتان باشید و منتظر نتایج بلند مدت باشید . شاید در کوتاه مدت قدری به شما سخت بگذرد اما قطعا شرایط درست می شود . مرگ در تاروت به معنی زندگی دوباره است و به شما می گوید که پس از زمستان سرد و خشک ، بهاری است سر سبز و زیبا پس سعی کنید زندگی را از حالت سکون خارج و به حرکت در بیاورید . در صورتی که یکی از اطرافیانتان فوت کرد ، باید خود را از ناراحتی درآورد و به زندگی آینده و بدون آن ها امید داشت .

میزان و ترازو Temperance پانزدهمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Temperance کارت میزان فال تاروت

اعتدال به زندگی شما جلوه ای تازه می بخشد که در آن رشد و یادگیری نقش مهمی را ایفا می کند . در این مسیر شما هیچ چیزی را کورکورانه نخواهید پذیرفت .  فرشته ی اعتدال شما را به آزمایشات و تجربیات مراحل زندگانی  و اندیشه های عمیق رهنمون می سازد و در شرایط سخت ، بصورت نیروی آسمانی به یاری شما می آید و مرحم بر زخم های شما می گذارد .

شیطان The Devil شانزدهمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Devil کارت شیطان فال تاروت

تاروت به شما پیشنهاد می کند تا به آینده امیدوار باشید زیرا انسان بدون امید مانند یک مرده متحرک است . پس به آینده امید داشته باشید تا از این تاریکی که در آن هستید رهایی پیدا کنید . همچنین این کارت به شما پیشنهاد می کند تا به اصول اخلاقی خود پایبند باشید و تحت هیچ شرایطی آن ها را کنار نگذارید . البته همیشه استثنا وجود دارد و ممکن است تا شما در شرایطی باشید که مجبور به این کار شوید اما چنین شرایطی کم پیش می آید . اگر شما دنبال مادیات هستید ، خوش حال باشید زیرا به آن دست خواهید یافت اما معنویات فراموش نشود .

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر کارت های هفدهم تا بیست و دوم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های نهم تا دوازدهم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر تعبیر کارت های نهم تا دوازدهم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر
تعبیر کارت های هفدهم تا بیست و دوم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر تعبیر کارت های هفدهم تا بیست و دوم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر