تعبیر کارت های هفدهم تا بیست و دوم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

برج The Towerهفدهمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Tower کارت برج فال تاروت

شما باید منتظر یک اتفاق قریب الوقوع باشید . به راحتی نمی توانید از دست آن رها شوید . اینکه دیگران را مورد سرزنش قرار دهید کاری از پیش نمی رود . با پذیرش مسئولیتی جدید و تعامل با دیگران می توانید دوباره اقتدار خود را به دست بگیرید . به هر حال زندگی دارای پستی و بلندی است و نمی توان همیشه در اوج باقی ماند . اما با صبر و بردباری و تلاش و کوشش می توان در زمینه های مختلف پیروز شد . 

ستاره The Starهجدهمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Star کارت ستاره فال تاروت

تاروت این نوید را به شما می دهد که اینک زمان از بین رفتن غم و ها و  غصه ها رسیده است . این کارت پیشبینی می کند اتفاقات خوش آیندی برای شما خواهد افتاد اما در نظر داشته باشید که دستاورد های شما ممکن است معنوی باشد تا مادی . سعی کنید از این آرامی ها استفاده کنید تا جبرانی باشد برای اوقات نا آرام و طوفانی .

ماه The Moon نوزدهمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Moon کارت ماه فال تاروت

شما با یک فرد جدید آشنا خواهید شد و قطعا تجربه جدیدی خواهد شد . حواستان را جمع کنید . قطعا وسوسه هایی وجود دارد اما باید با آن ها مقابله کرد . وضعیت بسیار اسرار آمیز و مشکوک است . نیاز به تجربیات بیشتری دارید . سعی کنید یک راهنما برای خود پیدا کنید تا بتواند در این برهه زمانی به شما کمک فکری بالایی کند . به طور قطع خطا هایی نیز وجود دارد اما سعی کنید خطا ها را به موقعیت های ناب تبدیل کنید .

خورشید The Sun بیستمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Sun کارت خورشید فال تاروت

این کارت برای شما پیام آور نور و شادی است و اینکه آرزوهایتان به وقوع می پیوندند . نتیجه کار های خوبی را که انجام داده اید خواید دید . در زمینه ی کسب و کار و هنر ، فرصت بی نظیری است . سعی کنید خلاقیت به خرج دهید و خوب فکر کنید . اگر مجرد هستید ، منتظر نیمه گمشده خود باشید زیرا طولی نمی کشد تا فردی به زندگی شما وارد می شود که از همه لحاظ با وی هم فکر هستید .

رستاخیز Judgment بیست و یکمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The Judgement کارت رستاخیز فال تاروت

به سادگی پیشرفت صورت نمی گیرد و اتفاق پیش رو نباید موجب سستی شما شود . قطعا دگرگونی بسیار دردناک است اما قطعا زمان می گذرد و با تحمل این سختی ها می توان به اهداف بزرگ رسید . گذشته تمام شده است و چیزی که باید مورد توجه قرار بگیرد آینده و اتفاقات پیش رو است . تاروت به شما پیشنهاد می کند تا اگر می خواهید پیشرفت کنید و قله های موفقیت را فتح کنید کافی است از این آزمون موفق بیرون بیایید .

جهان The World بیست و دومین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal The World کارت جهان فال تاروت

اکنون زمان مناسبی برای شروع است . با خیال آسوده گام های اجرایی را بردارید . شما می توانید مشکلات را به فرصت هایی مناسب تبدیل نمایید و ایده های جدیدی را خلق و به مرحله عمل برسانید . نگران چالش ها و حاشیه ها نباشید زیرا همه آن ها نمک کار است و قطعا برای موفقیت باید تلاش بسیاری شود .

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر کارت های بیست و سوم تا بیست و ششم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته جام ها مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های سیزدهم تا شانزدهم فال تاروت  - کارت های تاروت کبیر تعبیر کارت های سیزدهم تا شانزدهم فال تاروت - کارت های تاروت کبیر
تعبیر کارت های بیست و سوم  تا بیست و ششم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته جام ها تعبیر کارت های بیست و سوم تا بیست و ششم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته جام ها