تعبیر کارت های سی و یکم تا سی و ششم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته جام ها


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

نه جام Nine of Cups سی و یکمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Nine of Cups کارت های جام فال تاروت

این کارت پیشبینی می کند که رویای شما به حقیقت می پیوندد . بخت و اقبال به زندگی شما رو کرده است و این خوش اقبالی موجب نظم و آرامش در زندگی شما خواهد شد . قدر چیزی را که دارید بدانید . اما متناسب با این بخت و اقبال مسئولیت هایی نیز به شما داده می شود که باید آن را به خوبی انجام دهید . این اتفاق نشان از بزرگی شما است .

ده جام Ten of Cups سی و دومین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Ten of Cups کارت های جام فال تاروت

این کارت به شما نوید یک دوستی خانوادگی را می دهد . دوستی که موجب گرم شدن جمع خانواده شده و همه از آن به خوبی بهره خواهند برد . به کودکان اهمیت دهید و سعی کنید آن ها را نیز در این شادی سهیم کنید . قطعا کلید خوش بختی در کانون گرم این خانواده وجود خواهد داشت و شما نیز لیاقت دستیابی به آن را دارید پس برای آن تلاش کنید .

جوان جام Page of Cups  سی و سومین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Page of Cups کارت های جام فال تاروت

در حال حاضر تحت تاثیر یک پیشنهاد جدید هستید . این پیشنهاد می تواند در رابطه با یک موضوع کاری و یا احساسی باشد که موجب پیشرفت و خلاقیت در شما می شود . این کارت پیشبینی می کند پیامی را بزودی دریافت می کنید و مرحله جدیدی از یک ارتباط را تجربه خواهید کرد و از یک اتفاق غیرمنتظره خوش حال خواهید شد .

شوالیه جام Knight of Cups  سی و چهارمیناز 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Knight of Cups کارت های جام فال تاروت

این کارت نماینده یک مرد جوان شاعر و  با احساسات گرم و هنرمند است که اگر این کارت توسط یک مرد جوان انتخاب شود مشخصات و روحیات او را یادآوری می گردد ، در غیر اینصورت می تواند نماینده پیشنهادی از جانب شخصی با مشخصات فوق باشد . در این صورت درنگ نکنید و در صورتی که شما شیفته چنین ویژگی هایی هستید ، هر چه سریع تر ارتباط را برقرار نمایید .

ملکه جام Queen of Cups  سی و پنجمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Queen of Cups کارت های جام فال تاروت


سکوت شما باعث آرامش اطرافیان است . آنها مشکلات خود را با شما در میان می گذارند و از حس روشن بینی و بینش عمیق شما استفاده می کنند . این کارت می تواند نماینده ی الهام و آرامش از جانب شخصی باشد که نیازهای احساسی شما را درک و تقویت می کند و به آن احترام می گذارد . تاروت به شما هشدار می دهد تا به تبادلات احساسی و عاطفی خود با افراد غیر از خانواده و  ساختن تصور ایده آل از شخصیت افراد دوری کنید . در غیر این صورت احساسات شما مورد سو استفاده قرار می گیرد .

شاه جام King of Cups  سی و ششمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal King of Cups کارت های جام فال تاروت

تاروت در این مورد به شما پیشنهاد می کند که نقش یک رهبر دلسوز را به عهده بگیرید تا بتوانید وضعیت موجود را کنترل نمایید . با  اقتدار ولی بسیار آرام جلو بروید . در بحران ها سر خود را بالا نگه دارید و با تدبیر قدم بردارید . تجربیات به شما آموخته اند که چیزها همیشه آن گونه که به نظر می آیند ، نیستند . سعی کنید از تصمیمات عاطفی بپرهیزید .

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر تعبیر کارت های سی و هفتم تا چهل ام فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های بیست و هفتم تا سی فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته جام ها تعبیر کارت های بیست و هفتم تا سی فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته جام ها
رابطه استرس با فشار خون رابطه استرس با فشار خون