تعبیر کارت های سی و هفتم تا چهل ام فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

یک شمشیر Ace of Swords سی و هفتمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Ace of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

در مورد چیزی که فکر می کنید سریع دست به کار شوید  . شجاع باشید و قاطع عمل کنید . زندگی همیشه به آرامی پیش نمی رود . دیر یا زود عواملی فرا می رسند و به شما یادآوری می کنند تا با مبارزه خود روبرو شوید . منطقی تصمیم بگیرید و برای مدتی احساسات را کنار بگذارید . هرچه که هست ، با شهامت ، درستکاری و قاطعانه پیش بروید . البته ترس نیز شرط عقل است و گاهی نیز نباید بسیار عجولانه عمل کرد .

دو شمشیر Two of Swords سی و هشتمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Two of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

امکان دارد احساسات شما با نوساناتی روبرو شود . سعی کنید حقایق زندگی خود را باور کنید . شاید احساسات واقعی یا اضطراب خود را انکار می کنید و چشمان خود را نسبت به وقایعی که رخ می دهند ، بسته اید . این کارت به شما توصیه می کند تا با ترس ها و تردیدهای خود روبرو شوید . سعی کنید برای رفع مشکلات زندگی خود با اطرافیان و افرادی که در زندگی شما نقش دارند به مذاکره بپردازید .

سه شمشیر Three of Swords  سی و نهمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Three of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

قلب شما شکسته و احساسات شما جریحه دار شده است . سعی کنید مشکلات درونی خود را بروز دهید و در مورد آن ها با دیگران صحبت کنید . توجه کنید ، فردی را که با آن صحبت می کنید و سفره دل خود جلوی وی باز می کنید از نزدیکان شما باشد . تنها چنین افرادی هستند که می توانند با شما هم دردی کنند . پذیرش و درک این مرحله از واقعیت زندگی امری مهم و ضروری است . اطمینان داشته باشید که این مرحله از زندگی نیز گذر می کند پس شجاع باشید و با آن کنار بیایید .

چهار شمشیر Four of Swords چهل امین کارت 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Four of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

تاروت پیشبینی می کند که یکی از درد های کهنه شما شفا پیدا می کند . البته گذشت زمان تمام زخمها را شفا می بخشد . سعی کنید در محیطی زندگی کنید که به شما آرامش بدهد و که این آرامش موجب افزایش صبر شما نیز شود .  سعی کنید از افراد بی ارزش و مسائل پیچیده دوری نمایید . در این مرحله از زندگی ، می توانید قدری از مشکلات دوری نمایید زیرا می تواند باعث افزایش آرامش شما شود .

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر کارت های چهل و یکم تا چهل و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

نوشیدن آب و عسل و فواید آن نوشیدن آب و عسل و فواید آن
تعبیر کارت های چهل و یکم تا چهل و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها تعبیر کارت های چهل و یکم تا چهل و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها