تعبیر کارت های چهل و یکم تا چهل و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

پنج شمشیر Five of Swords چهل و یکمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Five of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

از صحبت غیر ضروری و صحبت با افراد بی ارزش دوری نمایید که به مرور زمان می تواند موجب مشکلات زیادی برای شما شود . این کارت نمایانگر تفرقه و دوری است و به شما پیشنهاد می کند مراقب ارتباط خود با دیگران باشید . در این بازه زمانی روابط شما با برخی از افراد رو به تیرگی می رود و باید سعی کنید از بزرگ شدن درگیری ها پرهیز کنید . همچنین در زمینه کاری احتمال ترک کار و یا تغییر شغل وجود دارد .

شش شمشیر Six of Swords چهل و دومینکارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Six of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

تاروت پیشبینی می کند که دید شما نسبت به زندگی تا حدودی متعادل و مثبت تر می شود . سعی کنید خود را با این وضعیت تطبیق دهید زیرا در غیر این صورت ممکن است مشکلات فراوانی برای شما پدید بیاید . در آینده سختی ها را پشت سر گذاشته و اوقات آرام تری را سپری خواهید کرد . حال وقت آن است که گذشته را فراموش نمایید و دل به حال و آینده ببندید . هرگونه عقب نشینی ، جابجایی و سفر برای رهایی از کسالت و افکار یکنواخت مناسب است .

هفت شمشیر Seven of Swords چهل و سومینکارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Seven of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

این کارت دارای دو حالت است . در حالت اول این کارت به مفهوم آن است که شما از چیزی فرار می کنید . درست است که برخی از مسائل بسیار آزاردهنده و مشکل زا هستند اما به هر حال باید با مشکلات کنار بیایید . این دوری چقدر می خواهد طول بکشد ؟
در حالت دوم ، کارت بیانگر به وجود آمدن مشکلاتی برای شما است و پیشنهاد می کند تا برای حل آن ها پیش دستی نمایید . سعی کنید با مهارت و زیرکی راه حلی پیدا نمایید و کنار نکشید زیرا ممکن است ضرر های زیادی به شما برساند .

هشت شمشیر Eight of Swordss چهل و چهارمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Eight of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

ترس ها ، تردیدها و ابهامات شما را دست به سر است . این کارت نمایانگر محرومیت است و محدودیت هایی را که شما بطور خواسته یا ناخواسته به خود تحمیل می کنید . سعی کنید یک راه حل مناسبی برای حل مشکلات خو پیدا کنید . از شهامت درونی خود استفاده کرده و قدرتی را که به دیگران واگذار کرده اید باز پس بگیرید .

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر کارت های چهل و پنجم تا پنجاهم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های سی و هفتم تا چهل ام فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها تعبیر کارت های سی و هفتم تا چهل ام فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها
تعبیر کارت های چهل و پنجم تا پنجاهم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها تعبیر کارت های چهل و پنجم تا پنجاهم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها