تعبیر کارت های چهل و پنجم تا پنجاهم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

نه شمشیر Nine of Swords چهل و پنجمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Nine of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

رفتاری را که با خود می کنید بسیار ظالمانه است . این کارت نشانگر دوری و تنهایی و پیشبینی مشکلات روحی در شما است . می بایست درمورد آنچه که شما را متوقف ساخته است صحبت کنید و در صورت نیاز دست به اعتراف بزنید . رویا پردازی در شب و در زمان خواب می تواند ابزار با ارزشی برای آرام کردن روان شما باشد . رویا ابزاری ارزمند است ، پس به آن اطمینا کنید .

ده شمشیر Ten of Swords چهل و ششمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Ten of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

این کارت بیانگر شکست در یک رابطه عاطفی یا یک تجارت است که ممکن است شما را از عرش به فرش برساند . تحمل این شرایط بسیار سخت بوده اما باید دل از مادیات کنده و به سوی معنویات بروید . البته گفتن این حرف بسیار ساده است اما آنچه که دشوار است عمل کردن به آن است . آنچه که در این مرحله از زندگی بسیار اهمیت دارد تسلیم شدن در مقابل تغییرات است . باید اجازه بدهید تا تغییرات صورت بگیرد تا شاید بتوان از نو همه چیز را بنا نمود . رفتار خارج از عقل و منطق ممکن است موجب نابودی شما شود .

جوان شمشیر Page of Swords چهل و هفتمینکارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Page of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

سعی کنید تا مدتی دست به اجرای یک ایده تازه نزنید و بیشتر در زمینه های پژوهشی فعالیت نمایید . به مطالعه بپردازید و درون خود را آرام نگهدارید . حال حاضر ، زمان مناسبی برای رشد نبوده و بهتر است عجله ا کنار بگذارید و اجازه دهید زندگی خیلی ساده جلو برود . این کارت دارای معنی دیگری نیز می باشد و پیشبینی یک بچه را در زندگی شما می کند .

شوالیه شمشیر Knight of Swords چهل و هشتمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Knight of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

تاروت به شما هشدار می دهد تا احتیاط کنید ، حقوق خود را به آسانی به دیگران تسلیم نکنید . با شهامت ، شجاعت و ایمان می توان جلوی هر تهدید را گرفت . اکنون زمان شکست و تردید نیست . با اقدامات به موقع سعی کنید قبل از اینکه تهدید به وجود بیاید ، مواضع خود را به دیگران نشان دهید . سعی کنید با مشخص کردن یک خط قرمز برای خود و دیگران ، نظم خاصی به تصمیم گیری و مذاکرات خود ببخشید .

ملکه شمشیر Queen of Swords  چهل و نهمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Queen of Swords کارت های شمشیر فال تاروت
مشکلات گذشته ، شما را نسبت به مسائل عاطفی محافظه کار نموده است . چند وقتی است که برای تصمیماتی در باره زندگی و آینده خود از دیگران دوری کرده اید . این کار برای شما بسیار ساده است اما با تمام این احوال ، تاروت به شما پیشنهاد می کند تا قدری نیز در روابط خود با اطرافیان محتاط باشید . گاهی اوقات مشکلات عاطفی به دلایل کوچکی به وجود می آیند . تفکر ، تنها ابزاری است که در این بازه زمانی از زندگی شما بسیار کاربرد دارد .

شاه شمشیر King of Swords  پنجاه امین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal King of Swords کارت های شمشیر فال تاروت

در مسائل قانونی شما می توانید قدم اول را بردارید و نقش رهبری را در کارهایتان به عهده بگیرید . سعی کنید از راه و روش های خود برای مدیریت استفاده نمایید . مدیریت و رهبری در ذات شما وجود داشته و حال می توانید از چنین ویژگی درونی استفاده نمایید . اگر فکر می کنید که این کار در توان شما نمی باشد ، سعی کنید خود و ویژگی های درونی خود را بهتر بشناسید .

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر تعبیر کارت های پنجاه و یکم تا پنجاه و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های چهل و یکم تا چهل و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها تعبیر کارت های چهل و یکم تا چهل و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها
تعبیر کارت های پنجاه و یکم تا پنجاه و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها تعبیر کارت های پنجاه و یکم تا پنجاه و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها