تعبیر کارت های پنجاه و یکم تا پنجاه و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

یک چوب دست Ace of Wands پنجاه و یکمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Ace of Wands کارت های چوب دستی فال تاروت

چیزی را که نیاز دارید در دسترس شماست و حواستان باشد که فرصت های طلایی را از دست ندهید . خود را با ایده ها ، اقدامات و تجربیات جدیدی که به شما روی آورده اند مشغول سازید . تصمیم بگیرید و سپس عمل کنید و برای وقت ارزش قائل شوید . انتظار خوب نیست و ممکن است دیگران از شما پیشی بگیرند .

دو چوب دست Two of Wands پنجاه و دومین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Two of Wands کارت های چوب دستی فال تاروت

این کارت شما را تشویق می کند که افکار خود را با دیگران به خصوص اطرافیان خود در میان بگذارید و آنها را به حرکت وادارید . می بایست با مشکلات تا مرحله پیروزی مقابله نمود . زمان برای کارهای خلاق و مبتکرانه مناسب است . سعی کنید ایده های خارق العاده را به مرحله عمل برسانید .

سه چوب دست Three of Wands  پنجاه و سومین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Three of Wands کارت های چوب دستی فال تاروت

تاروت به شما پیشنهاد می کند تا از استعداد های درونی خود استفاده نمایید . از فرصت استفاده کنید . بهترین نقطه برای شروع ، محیط اطراف خود شماست. در مورد محیط زندگی خود تحقیق نمایید و سعی کنید افرادی را که از لحاظ فکری به شما نزدیک هستند به عنوان همکار انتخاب نمایید . جهت شکوفایی فعالیت های خود ، افق های دید خود را گسترش دهید . پاسخ پرسش ها و کنجکاوی های خود را دریافت کنید .

چهار چوب دست Four of Wands پنجاه و چهارمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Four of Wands کارت های چوب دستی فال تاروت

به طور قطع اتفاقی بسیار مثبت در زندگی شما خواهد افتاد که موجب شکوفایی شما و خانواده می شود . گذشته را دور بریزید . هم اکنون زمانی است که می توانید شادی های خود را جشن بگیرید و از ثمرات رنج و زحمت خود برخوردار شوید . این شور و شوق به افراد خانواده نیز انتقال می یابد . تغییرات در زمینه شغلی و یا در ارتباط با محل سکونت و یا ازدواج صورت می گیرد .

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر کارت های پنجاه و پنجم تا پنجاه و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های چهل و پنجم تا پنجاهم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها تعبیر کارت های چهل و پنجم تا پنجاهم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته شمشیر ها
تعبیر کارت های پنجاه و پنجم تا پنجاه و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها تعبیر کارت های پنجاه و پنجم تا پنجاه و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها