تعبیر کارت های پنجاه و نهم تا شصت و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

نه چوب دست Nine of Wands پنجاه و نهمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Nine of Wands کارت های چوب دستی فال تاروت

در مسیر زندگی احتیاط کنید . مراقبت وضعیت فعلی باشید تا از هر نوع آسیب و درگیری دوری کنید . درد های زیادی کشیده اید . به دلیل تجربه تلخ گذشته احساس خستگی و درهم شکستگی می کنید ولی هنوز سرپا و استوار هستید . حالت دفاعی داشتن در چنین مواقعی طبیعی به نظر می رسد اما تلخی را به خود راه ندهید . سعی کنید به راه خود ادامه دهید حتی اگر همه چیز بر خلاف میل شما است . در ضمن به هیچ کس اجازه دخالت در زندگیتان را ندهید .

ده چوب دست Ten of Wands شصت امین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Ten of Wands کارت های چوب دستی فال تاروت

این کارت هشدار می دهد که شما خود را به شدت تحت فشار قرار داده اید . با سرکوب کردن احساسات واقعی خود نمی توانید شور و نشاط خود را حفظ نمایید . هم اکنون زمان آن است که ظلم و تجاوزی را که بر زندگی خود تحمیل کرده اید تشخیص دهید و آن را از بین ببرید . به افراد مورد اطمینان ، اعتماد کنید و به درد و دل با آن ها بپردازید . شاید آن ها بتوانند شما را راهنمایی کنند .

جوان چوب دست Page of Wands  شصت و یکمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Page Four of Wands کارت های چوب دستی فال تاروت

ذهن شما آماده یک سفر جدید می شود . سفری که ممکن است بسیاری از عقاید غلط قدیمی را از بین ببرد . سعی کنید برای این سفر آماده باشید تا به دوگانگی دچار نشوید . اشتیاق شما بیش از تجربیات شما است . در این مرحله شما با محدودیت های خود مواجه می شوید و سپس آنها را وسعت می دهید . افراد جدید ، اندیشه های نو و امکانات تازه هر یک به نوعی در جریان سفر شما تاثیر می گذارند .

شوالیه چوب دست Knight of Wands شصت و دومین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Knight of Wands کارت های چوب دستی فال تاروت

شجاع باشید و تلاش کنید ترس را از زندگی خود بیرون نمایید . حال زمانی است که حتی وضعیت های دشوار نیز برایتان در جهت سازنده پیش می روند . این کارت پیشبینی می کند که با خارج کردن ترس از زندگی ، در های جدیدی به روی شما باز می شود . در ضمن این کارت می تواند نشانه ورود شخصی پرشور و نشاط به زندگی شما باشد . از این هدیه ای که دریافت می کنید استفاده کنید اما مبادا که به آن وابسته شوید .

ملکه چوب دست Queen of Wands شصت و سومین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Queen of Wands کارت های چوب دستی فال تاروت


شما در راستای پیشرفت و رشد شخصی خود قدم برمی دارید . به آنچه که انجام می دهید اعتقاد دارید و آنچه را که انجام می دهید موجب تشخیص اهداف شما می گردد .این کارت ترسیم گر زنی است با افکار مستقل ، مثبت و حمایتگر که به آزادی عمل و انتخاب خود علاقمند است . در هر شکلی که این کارت در زندگی شما ظاهر می گردد ، از انرژی او الهام بگیرید .

شاه چوب دست King of Wands شصت و چهارمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal King of Wands کارت های چوب دستی فال تاروت

زندگی آماده است تا با آغوش باز شما را بپذیرد . به زودی همانند یک جلودار به نواحی جدید زندگی خود مسلط می شوید . سعی کنید کاری را که شروع کرده اید به پایان برسانید . نسبت به افکار نو و انجام تغییراتی که لازم می دانید آماده باشید . در طرح ها ، فعالیت های تجاری و خلاق  که روی اهداف واقعی خود متمرکز هستید نقش مدیر را بعهده بگیرید .

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر کارت های شصت و پنجم تا شصت و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های پنجاه و پنجم تا پنجاه و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها تعبیر کارت های پنجاه و پنجم تا پنجاه و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها
تعبیر کارت های شصت و پنجم تا شصت و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها تعبیر کارت های شصت و پنجم تا شصت و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها