تعبیر کارت های شصت و پنجم تا شصت و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

یک سکه  Ace of Pentacles شصت و پنجمینکارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Ace of Disks کارت های سکه فال تاروت

این کارت مجوزی برای اجرای ایده خلاقانه شما است و پیشنهاد می کند فرصت را از دست ندهید و آن را اجرا نمایید . اگر یک موقعیت کسب و کار یا سرمایه گذاری ایجاد شده است از آن به بهترین وجه استفاده کنید . این کارت به شما توصیه می کند تا مهارت های جدید خود را گسترش دهید و مسئولیت های مالی و شغلی جدید را به عهده بگیرید . بکار انداختن سرمایه هایتان در این زمان به شما آزادی و قدرت می بخشد .

دو سکه  Two of Pentacles شصت و ششمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Two of Disks کارت های سکه فال تاروت

برای آنکه بتوانید وضعیت فعلی را کنترل کنید ، می بایست مسئولیت های ویژه ای را به عهده بگیرید . این کارت به شما تاکید می کند تا به خود اعتماد داشته باشید و با تلاش های خود روبرو شوید . نسبت به مشکلات قدری منعطف باشید . به زودی مشکلات از بین می رود و اوضاع بهبود می یابد . پس از یک دوره خستگی ، بزودی اوقات دلپذیر از راه خواهند رسید و از انرژی سرشاری برخوردار خواهید شد.

سه سکه  Three of Pentacles  شصت و هفتمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Three of Disks کارت های سکه فال تاروت

این کارت به شما پیشنهاد می کند که مراقب اطراف خور باشید زیرا خطری در کمین شما است . ممکن است این خطر از سوی نزدیک ترین اطرافیان شما باشد . در صورت بروز مشکلی سریعا تغییراتی را در زندگی خود به وجود آورید .

چهار سکه  Four of Pentacles شصت و هشتمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Four of Disks کارت های سکه فال تاروت

وضعیتی ویژه ، آمادگی شما را برای کار مداوم ، مطالبه می کند . هم اکنون زمانی است که تمام تلاش ها و انرژی های خود را صرف انجام کاری می کنید که نسبت به آن احساس مسئولیت و اشتیاق دارید . این کارت تاروت یک کارت مثبت در جهت پیشرفت شخصی است و نمایانگر بکارگیری کامل انرژی خلاقی است که از بدن ، فکر و روح شما سرچشمه می گیرد .

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر کارت های شصت و نهم تا هفتاد و دوم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های پنجاه و نهم تا شصت و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها تعبیر کارت های پنجاه و نهم تا شصت و چهارم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته چوب دست ها
تعبیر کارت های شصت و نهم تا هفتاد و دوم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها تعبیر کارت های شصت و نهم تا هفتاد و دوم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها