تعبیر کارت های شصت و نهم تا هفتاد و دوم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

پنج سکه  Five of Pentacles شصت و نهمینکارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Five of Disks کارت های سکه فال تاروت

ممکن است بسیار وابسته به مادیات باشید یا شاید خود را به نوعی درگیر حس مالکیت یا نوعی حسادت کرده اید . میل به کنترل کردن و تصاحب کردن نشان این کارت است و اگر احساس می کنید نسبت به شخص خاصی یا محیط و شرایطی بیش از اندازه وابسته هستید و میل دارید آن را در چهارچوب مالکیت خود درآورید ، در این صورت ارزش های حقیقی خود را به خطر انداخته اید . باید قبول کنیم که دیگران نیز نیاز دارند آزاد باشند و چگونگی زندگانی خود را تعیین کنند .

شش سکه  Six of Pentacles  هفتاد امین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Six of Disks کارت های سکه فال تاروت

این کارت نماینده نوعی جدایی ، تنهایی و محرومیت است . فقدان نیروی حیات و قدرت می تواند ناشی از ضعف جسمانی ، بیماری روحی و روانی و یا مشکلات مالی شود . اکنون زمانی است که باید به نیازهای خود توجه کنید . اعتقادات و باورهای شما درمورد زندگی به هیچ وجه از شما حمایت نمی کنند . این کارت شما را تشویق می کند تا با ناتوانیهای خود روبرو گشته و آن ها را از بین ببرید . البته در این راه باید صبر و بردباری را نیز پیشه نمود .

هفت سکه  Seven of Pentacles هفتاد و یکمینکارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Seven of Disks کارت های سکه فال تاروت

از تاریکی خارج شده و به نور قدم می گذارید . موفقیت شما از اعماق درون رشد می یابد و برای دیگران نیز سودمند و الهام بخش خواهد بود . حال زمانی است که می دانید خوشبختی در سهیم بودن است . نیاز است که در مورد مشکلات و نا سازگاری ها با اطرافیان به مذاکرده بپردازید تا تعارض ها از بین برود . سعی کنید بی طرف باشید تا حقوق همه رعایت شود . با مشکلات تا مرحله پیروزی مبارزه کنید . در زمینه های احساسی و عاطفی نیز پیشرفت های غیرمنتظره پیش خواهد آمد .

هشت سکه  Eight of Pentacles  هفتاد و دومین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Eight of Disks کارت های سکه فال تاروت

اکنون  زمان صبر و بردباری است و باید و هرگونه نگرانی ، مشکلات فکری یا احساسی را برطرف نمایید . اعتماد به خود را فراموش نکنید . باید رفتار مثبتی از خود نشان دهید . به زودی نتایج تلاش های خود را دریافت خواهید کرد . این کار شما را تشویق می کند تا پول و وقت صرف کنید و کسب و کاری را راه اندازی نمایید . برای توسعه فضای کاری خود تلاش کنید و از شکست ترس نداشته باشید . افراد موفق به واسطه تجربه ای که از شکست دریافت می کنند ، راه موفقیت را طی خواهند کرد . 

برای دسترسی به تعبیر 4 کارت بعدی می توانید به لینک تعبیر کارت های هفتاد و سوم تا هفتاد و هفتاد و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های شصت و پنجم تا شصت و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها تعبیر کارت های شصت و پنجم تا شصت و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها
تعبیر کارت های هفتاد و سوم تا هفتاد و هفتاد و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها تعبیر کارت های هفتاد و سوم تا هفتاد و هفتاد و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها