تعبیر کارت های هفتاد و سوم تا هفتاد و هفتاد و هشتم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها


در این سری از مقالات به تعبیر تک تک کارت های فال تاروت خواهیم پرداخت . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید

همانطور که در مقالات گذشته با تک تک معانی و تعبیر ساده 78 کارت فال تاروت آشنا شدید ، در ادامه و طی چند مقاله قصد داریم تعبیر کلی این کارت ها را نیز برای شما مشخص نماییم . با دانستن معنی و تعبیر هر کدام از این کارت ها یک قدم به گرفتن فال حافظ توسط خودتان نزدیک می شوید و با یادگیری تمامی تعابیر و مطالعه مقالات گذشته می توانید برای خود و دیگران فال تاروت بگیرید . هر کارت دارای یک تعبیر مشخص است و در ادامه سعی شده است تعبیر هر کدام از کارت ها به همراه عکس آن کارت به شما معرفی شود . در ادامه با بستیوال همراه باشید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت به لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت مراجعه نمایید . برای آشنایی با فال تاروت و سلسله مقالات معرفی کارت ها با خلاصه تعبیر آن ها نیز می توانید بر روی لینک فال تاروت چیست کلیک نمایید .

نه سکه  Nine of Pentacles هفتاد و سومینکارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Nine of Disks کارت های سکه فال تاروت

شک نکنید که شما در مسیر درست قرار گرفته اید تا استعدادهایی که مدت درازی مخفی مانده اند نمایان شوند . فکر کنید ، احساس کنید و خلاقیت خود را عملی کنید . ابتکار شما بطور طبیعی کانون توجه دیگران است . این کارت پیام آور موفقیتی است که هم اکنون مشغول تکمیل و اجرای آن هستید . تلاش های شما به ثمر خواهند رسید و پاداش های بزرگی دریافت خواهید کرد .

ده سکه  Ten of Pentacles هفتاد و چهارمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Ten of Disks کارت های سکه فال تاروت

این کارت بر روی موفقیت شما در کاری که انجام می دهید تاکید دارد . ممکن است پیروزی به صورت مادی وجود نداشته باشد . اعتبار ، سرمایه ای است که می توان از آن در کار های زیادی استفاده نمود . همان قدر که انسان نیاز به مادیات دارد ، معنویات نیز نیاز می شود .

جوان سکه  Page of Pentacles  هفتاد و پنجمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Page of Disks کارت های سکه فال تاروت

شما در یک وضعیت فوق العاده قرار دارید . این کارت نشانه  هدف نهایی در موفقیت دنیوی و مادی است در حالیکه مسئولیت های زیادی با آن همراه است . هم اکنون زمانی است که می بایست روی رفاه و خانواده تمرکز کنید . می توانید در این راه از اطرافیان خود نیز کمک بگیرید . اگر در این رابطه نقش رهبر را به عهده دارید از شما انتظار می رود افراد جوان را تشویق کنید و تسهیلات و رفاه لازم را برای پیشرفت و پرورش آنان فراهم سازید . نسبت به نیازهای افراد سالخورده نیز توجه بیشتری نشان دهید .

شوالیه سکه  Knight of Pentacles هفتاد و ششمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Knight of Disks کارت های سکه فال تاروت

این کارت پیام آور فرصت های درخشان است . او شما را به آستانه تجربیات ثروت ، فراوانی ، امنیت و اهداف مستحکم هدایت می کند . شما می بایست طی انجام کار مهارت هایی بدست آورده و پذیرای مسئولیت هایی گردید . برای دستیابی به مقصود خود بطور جدی و مداوم تلاش کنید .

ملکه سکه  Queen of Pentacles هفتاد و هفتمینکارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal Queen of Disks کارت های سکه فال تاروت


شما برای رسیدن به اهداف خود به سختی تلاش می کنید و نسبت به وظایف خود جدی هستید . این کارت نمایان گر مسئولیت پذیری و صبر است و به شما پیشنهاد می کند برای دریافت نتیجه  اهدافتان خود را با شرایط طولانی مدت هماهنگ سازید و انتظارات خود را به تعویق بیاندازید . برای به حداقل رساندن مشکلات و خطرات با احتیاط گام بردارید . جهت پیگیری اقدامات خود از روش های نو و ابتکاری یا تصمیمات عجولانه دوری کرده و در عوض به روش های شناخت شده و آزموده متکی باشید . ممکن است خطر در کمین شما باشد .

شاه سکه  King of Pentacles  هفتاد و هشتمین کارت از 78 کارت فال تاروت مربوط به گروه آرکانای ماژور (تاروت کبیر)

Tarot Fal King of Disks کارت های سکه فال تاروت

این کارت برای تلاش های تجاری و مادی و اموراتی که با طبیعت سروکار دارد پیغام موفقیت می دهد . شما طی سفر یا گذران زندگی خود یک دوره ممتد و بی روحی را گذرانده اید و هم اکنون به موقعیت و محیط با ارزشی رسیده اید . اکنون زمان رسیدگی به نیازهای جسمانی ، سلامتی ، ورزش و رژیم غذایی خود و اطرافیانتان است . اگر از کاری که هم اکنون انجام می دهید لذت نمی برید ، در جستجوی کاری باشید که به شما حس تمامیت و رضایت درونی بدهد . کار می تواند روحیه یک فرد را بسازد پس در انتخاب آن دقت نمایید .

در صورتی که سری مقالات فال تاروت را از ابتدا تا به این جا دنبال کرده اید ، بستیوال به شما تبریک می گوید و به جرات اعلام می کند که شما توانایی گرفتن فال تاروت را برای خود و هر شخص دیگری دارید و با کمی تمرین و حفظ کردن نام و تعبیر تک تک کارت ها به صورت حرفه ای این دوره را گذرانده اید . در آینده ، تیم بستیوال قصد دارد تا به فال های دیگر مانند فال انبیا ، فال چوب و غیره بپردازد ، پس برای اطلاع از روش ها و مقالات جدید می توانید به زیر دسته فال از دسته سرگرمی سایت بستیوال به لینک زیر دسته فال سایت بستیوال مراجعه نمایید . همچنین برای دسترسی به مقاله اصلی تعبیر کارت های فال تاروت بر روی لینک تعبیر کامل کارت های فال تاروت کلیک نمایید . با بستیوال بهترین ها را دنبال نمایید .

تعبیر کارت های شصت و نهم تا هفتاد و دوم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها تعبیر کارت های شصت و نهم تا هفتاد و دوم فال تاروت - کارت های تاروت صغیر - دسته سکه ها
با فواید خُرفِه آشنا شوید با فواید خُرفِه آشنا شوید