مصرف روزانه آب آناناس ، یکسال ، بدون وقفه


ما همیشه به دنبال راه های جدید و ساده برای بهبود سلامتی خود هستیم. بعضی از افراد از مکمل های غذایی استفاده می کنند یا عادت های غذایی خود را به کلی تغییر می دهند. ما یک پیشنهاد جدید برای شما داریم که برای سلامتی شما بسیار مفید است؛ هر روز صبح قبل از خوردن هر چیزی، آب آناناس بنوشید.

مصرف روزانه آب آناناس ، یکسال ، بدون وقفه
آناناس حاوی ریزمغذی های مورد نیاز بدن و ویتامین C است که همه می دانیم چقدر برای سلامتی مفیدست. اکنون خواهید دانست که با 1 سال نوشیدن آب آناناس، چه لطفی به بدن خود می کنید.

کاهش التهاب بدن

آناناس حاوی آنزیمی به نام برومبلین است که خواص ضدالتهابی دارد. این آنزیم، سموم التهاب آوری که برای همه ی اندام های بدن مضر هستند را از بین می برد.

◙ کاهش وزن

نوشیدن آب آناناس با معده ی خالی؛ باعث احساس سیری، میل کمتر به خوردن مواد شیرین و افزایش انرژی می شود. آناناس حاوی تیامین (ویتامین B1) است که کربوهیدرات ها را به انرژی تبدیل می کند و در نتیجه، متابولیسم بدن را بالا می برد.

◙ کاهش احتمال ابتلا به انگل کبد و روده

بروملین موجود در آناناس، خواص ضد عفونی کنندگی دارد. به عنوان نمونه، می توانید تنها با 3 روز مصرف آب آناناس، کرم کدوهای بدن خود را از بین ببرید.

◙ کاهش مشکلات تیرویید

بروملین و ید موجود در آناناس، آن را به ماده ای عالی برای افراد مبتلا به اختلالات خود ایمنی تبدیل کرده است. افرادی که التهاب تیرویید دارند، می توانند با مصرف منظم آب آناناس، تعادل غده ی تیرویید خود را بازگردانند.

◙ کاهش آسیب و گرفتگی های ناشی از ورزش

آناناس منبع خوبی از پتاسیم است که الکترولیت های بدن را متعادل و بدن را قوی تر می کند. مصرف منظم آب آناناس یا نوشیدن آن قبل از انجام فعالیت بدنی، گرفتگی و آسیب های ورزشی را کاهش می دهد.

◙ کاهش سموم بدن

آنتی اکسیدان ها، آنزیم ها و فیبر موجود در آناناس، مفید ترین و موثرترین ترکیبات این میوه هستند. آب آناناس، بدن را از مواد سمی و فلزات سنگین پاکسازی می کند.

◙ بهبود عملکرد گوارش

بروملین و فیبر موجود در آناناس، به گوارش بهتر پروتیین های بدن و اجابت مزاج منظم کمک می کند.

◙ افزایش سلامت دندان و لثه

بروملین موجود در آناناس، ماده ی بسیار موثری برای مقابله با لکه و جرم دندان است. نوشیدن آب آناناس باعث سفیدتر شدن دندان ها و همچنین تقویت دندان و لثه می شود.

◙ افزایش قوه ی بینایی

آناناس حاوی ویتامین A و بتاکاروتن است که هر دو به تقویت قوه ی بینایی کمک می کنند. روزی 3 بار نوشیدن آب آناناس، به جلوگیری از تباهی لکه ی زرد (دژنراسیون ماکولا) کمک می کند، به این معنا که در دوران پیری، احتمال نابینایی مربوط به افزایش سن بسیار پایین می آید.

◙ کاهش ابتلا به سرطان

ممکن است باورش سخت باشد اما برخی از تحقیقات آزمایشگاهی نشان می دهد که تاثیر آناناس در درمان سرطان، از شیمی درمانی بیشتر است.

اگر می خواهید زندگی سالم تری داشته باشید، آناناس را فراموش نکنید. نوشیدن آب آناناس فواید بسیار دیگری نیز دارد. به همه ی کسانی که به دنبال بهبود سلامتی خود هستند، پیشنهاد می کنیم که به مدت 1 سال، هر روز صبح قبل از خوردن هر چیز دیگری، 1 لیوان آب آناناس بنوشند.
قند خون خود را به صورت طبیعی پایین بیاوریم قند خون خود را به صورت طبیعی پایین بیاوریم
10 نکته در رابطه با تابه های رژیمی 10 نکته در رابطه با تابه های رژیمی