فال انبیا - حضرت الیاس (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت الیاس (ع)

حضرت الیاس (ع) :

ای صاحب فال مژده بر تو  که  قصد و آرزویی که سالها در دل داری به زودی به تو خواهد رسید ، ان شاء الله . شکر کن خدا را که سفری در پیش داری و از آن منفعت بسیار به تو خواهد رسید و زود به سلامت برخواهی گرد و اگر نیت پیوند داری مشورت کن که پشیمان شوی و خدای تعالی ، تو را حج روزی کند و زیارت پیغمبر (ص) دریابی .  روز شنبه و پنجشنبه برای تو مبارک است و کاری که می کنی راست می آید و تندی مکن و صبر کن که کارها به صلاح تو آید اما  چون ماه نو بینی بر روی خوش صورت نگاه کن تا بر تو خوش بگذرد و چیزی از غیب به تو برسد که روشنایی تو می باشد و از جائی که امید نداری به مراد دل برسی انشاء الله تعالی . از حال همسایه ها پرسش کن و اگر حاجتی داری انجام ده .

نتیجه این فال خوب بوده و به شما بشارت سفر می دهد . البته ممکن است این سفر با پیوند زناشویی جابه جا شود . در صورتی که سفر برای شما پیش آید ، سلامت از سفر باز خواهید گشت و در صورت نزدیک بودن یک پیوند زناشویی ، پیشنهاد مشورت با بزرگان و افراد با تجربه داده می شود . مشورت و استفاده از تجربه دیگران می تواند بسیاری از مواقع کار ساز باشد . از دیگر پیشنهادات این فال به شما ، رسیدگی به حال همسایه و اطرافیان است که می تواند کمک بسیاری به روند پیوند زناشویی و یا سفر شما باشد .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

راهنمای ماه نهم بارداری ، هفته سی و هفتم تا چهل و یکم راهنمای ماه نهم بارداری ، هفته سی و هفتم تا چهل و یکم
فال انبیا - حضرت یونس (ع) فال انبیا - حضرت یونس (ع)