فال انبیا - حضرت یونس (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت یونس (ع)

حضرت یونس (ع) :

ای صاحب فال ، بدان که در میان تاریکی گرفتار شده ای ، شکر خدا ی متعالی کن و اکنون به این نیت که کرده ای صبر کن که نفع بسیار برای تو خواهد رسید ، اگر صبر کنی خیر بسیاری می بینی و انشاء الله حق تعالی فرزندی به تو ارزانی دارد که قدمش بر تو مبارک باشد ولی شراکت با تو نسازد با هر که شراکت کنی پشیمان شوی و دلت یه هیچ حال نسازد . با مصاحبان خوش رفتار باش که به مراد دل خود خواهی رسید .

قطعا مشکلات برای همه وجود دارد ، اما با کار های نسنجیده نمی توان همه آن ها را حل نمود . فال انبیا به شما پیشنهاد می کند که صبر پیشه کنید و بگذارید تا مشکلات خودشان حل شوند . البته می توان با تفکر ، راه حل هایی مناسب برای حل آن ها اتخاذ نمود . در صورتی که منتظر فرزندی هستید ، بشارت داده می شود که قدمش نزدیک است و اگر قصد دارید برای کاری با دیگران شریک شوید ، فال انبیا جوابش منفی است . پیشنهاد می شود خود آستین را بالا بزنید و شروع به کار کنید . قطعا شراکت می تواند بار زیادی را از روی شانه های شما بردارد ، اما ممکن است از طرفی برای شما مشکل ساز شود . پس از شراکت ، تا می توانید دوری نمایید .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت الیاس (ع) فال انبیا - حضرت الیاس (ع)
فال انبیا - حضرت عیسی (ع) فال انبیا - حضرت عیسی (ع)