فال انبیا - حضرت عیسی (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت عیسی (ع)

حضرت عیسی (ع) :

ای صاحب فال ، آگاه باش با این نیت ، از غم خلاص شوی و عمرت دراز باشد و کارت بالا گیرد و دشمنانت مقهور گردند و هر روز عزت یابی . با آدم خوب همنشینی کن . سفری در پیش داری که نیک است و نعمت بسیاری کسب خواهی کرد . هیچ غم مخور که خیانت در دل تو نیست و از برکت دعای پدر و مادر حق تعالی تو را نگه می دارد و اگر کسی در غربت داری به زودی برسد با دولت و سعادت و امسال بر تو مبارک باشد  و هر نیت که داری خوب است  و به مراد دل می رسی . در نماز اول وقت کوشا باش .

نیت نیک و خیر در فال انبیا بسیار ارزشمند است و پیشبینی می شود که نیت شما بسیار خوب  و ارزشمند بوده است که این فال برای شما نمایش داده شده است . شما انسان با قلب پاک هستید که هیچ کینه و نقشه پلیدی در قلب شما وجود ندارد . سعی کنید قلب خود را پاک نگه دارید . با آدم های خوب نشست و برخواست کنید و سعی نکنید حتی به دشمنان خود بدی کنید .
قطعا این ویژگی های شما دارای دلایلی چون ایمان و دعای پدر و مادر شما است . پس تلاش کنید آن ها را راضی نگه دارید . همچنین فال انبیا پیشبینی می کند که به زودی به این نیت پاک خود خواهید رسید .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت یونس (ع) فال انبیا - حضرت یونس (ع)
فال انبیا - حضرت ذوالقرنین (ع) فال انبیا - حضرت ذوالقرنین (ع)