فال انبیا - حضرت ذوالقرنین (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت ذوالقرنین (ع)

حضرت ذوالقرنین (ع) :

توکل به خدا ، کلید حل تمامی مشکلات است . نقش دین در زندگی بسیار پر رنگ است و در صورتی دوری از آن ، مانند آن است که به خدا پشت کرده اید ، پس آن را فراموش نکنید . شما فردی با پشتکار و با استعداد هستید و اگر از این استعداد استفاده کنید به توفیقات خوبی دست می یابید که باعث می شود افراد زیادی مطیع شما یا تحت پوشش شما قرار خواهند گرفت . در زندگی شما سفرهای دور دیده می شود . سفر حج را در طالع دارید . اگر قصد جهانگردی دارید اقدام کنید . همچنین فال انبیا پیشبینی می کند ، خطرات زیادی را در پیش دارید که ممکن است در زندگی شخصی یا کار برای شما اتفاق بیافتد . برای دوری از چنین خطراتی ، نیاز به دو چیز است . یک توکل به خدا و دو احتیاط . ممکن است چنین خطری از سوی نزدیکان شما را در بر بگیرد .

با نزدیکان به خوبی نشست و برخواست کنید اما سفره دل خود را پیش همه باز نکنید . زیرا این امر می تواند تهدیدی علیه زندگی خصوص شما باشد .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت عیسی (ع) فال انبیا - حضرت عیسی (ع)
فال انبیا - حضرت آدم (ع) فال انبیا - حضرت آدم (ع)