فال انبیا - حضرت آدم (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت آدم (ع)

حضرت آدم (ع) :

ای صاحب فال ، غم مخور که به غایت مبارک است و همه تو را دوست می دارند . در گذشته بسیار محنت کشیده ای ولی شادی و خرمی نزدیک است و بخت تو بلند و به دولت خواهی رسید . پیش از این زخم بد گویان به تو رسیده است که خواستند به تو صدمه بزنند .که بسیار متفکر متفکر بوده ایاما خدای تعالی تورا از شر آنان مصون نگاه داشته است . اگر غایبی داری به سلامت به سوی تو باز آید و اگر حا جتی داری روا شود . از روزها ، روزهای شنبه و پنجشنبه بر تو مبارک است و امسال نیز بر تو مبارک خواهد بود ، ان شاء الله . قدر عمرت را بدان و آن را بیهوده تلف نکن .

قطعا این خداوند است که انسان را از بدی های دیگران حفظ می کند . در گذشته افراد بسیاری سعی داشته اند به شما صدمات روحی وارد نمایند که خداوند با تدابیر نیکوی خود جلوی بیشتر آن ها را گرفته است . فال انبیا سال خوبی را برای شما پیشبینی می کند . سالی پر از شرایط مناسب برای رشد شما که با کمی تلاش و کوشش می توانید به موفقیت های خوبی دست پیدا کنید . پس قدر شرایطی را که دارید بدانید و شکر گذار خداوند باشید . در صورتی که از این شرایط به درستی بهره برداری نکنید ، قطعا وقت خود را تلف نموده اید .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت ذوالقرنین (ع) فال انبیا - حضرت ذوالقرنین (ع)
فال انبیا - حضرت اسماعیل (ع) فال انبیا - حضرت اسماعیل (ع)