فال انبیا - حضرت اسماعیل (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت اسماعیل (ع)

حضرت اسماعیل (ع) :

ای صاحب فال ، تو را هیچ آسیب نخواهد رسید و باید که درستکار و راست عمل باشی . ای عزیرم صبح و شام عبادت و طاعت خداوند کن و مردم را از خودت خوشنود ساز ، و رنجی بر پای تو رسیده بود که اکنون بهتر شده ، و بر پشت خود و پا و پهلویت نشانی داری که آن نشانه نیکبختی است . به تو از مردی کوتاه قد فایده رسد و زنی هست که شب و روز تو را دعا می کند و به واسطه دعای او خدا تو را حفظ می نماید و از برکت دعای آن زن است که عمر تو دراز می شود و به مراد دل می رسی .

دعای پدر و مادر بسیار ارزشمند بوده و کسی که پدر و مادر از وی خوشنود باشند ، نزد پروردگار بسیار ارزشمند است . قطعا ، بخش اعظم موفقیت شما در زندگی شخصی و کار
مربوط به دعای مادر شما است که دل خوشنودی از شما دارد . سعی کنید با وی با خوبی و احترام بسیار زیاد رفتار کنید . همچنین در این راه خدا را نیز فراموش نکنید . قطعا خداوند است که اول از همه می تواند انسان را از مشکلات دور کند و پشتیبان انسان باقی بماند .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت آدم (ع) فال انبیا - حضرت آدم (ع)
فال انبیا - حضرت صالح (ع) فال انبیا - حضرت صالح (ع)