فال انبیا - حضرت صالح (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت صالح (ع)

حضرت صالح (ع) :

ای صاحب فال ، خداوند تو را از غم ها رها می کند و به مقصود دل می رساند و امسال بر تو مبارک خواهد بود . رنجی کشیده ای ولی با نیتی که در دل داری به مقصود برسی و به سفری که در پیش داری برو که نعمت بسیار بینی و به آسایش خواهی رسید که ستاره تو روشنایی دارد و هیچ غم مخور که عمرت دراز خواهد بود .  هر چه با مردم نیکی کنی از آنان بدی بینی و اگر غایبی داری به سلامت به تو برسد و شادمان شوی و بر دشمنان تسلط می یابی .

نتیجه این فال برای شما بسیار نیک است . قطعا به زودی به نیت خود خواهی رسید . کمک به دیگران بسیار با ارزش است ، اما باید توجه نمود که آیا دیگران برای این کمک ها ارزش قائل هستند یا نه . برخی از افراد ارزش نیکی کردن ندارند و در نتیجه نیکی شما موجب آسیب رسیدن به خودتان می شود . همچنین فال انبیا ، پیشبینی می کند ، فردی که سال ها از شما دور بوده است ، پیش شما باز می گردد .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت اسماعیل (ع) فال انبیا - حضرت اسماعیل (ع)
فال انبیا - حضرت ادریس (ع) فال انبیا - حضرت ادریس (ع)