فال انبیا - حضرت ادریس (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت ادریس (ع)

حضرت ادریس (ع) :

ای صاحب فال ، آگاه باش که هر قصدی که داری ، بدان خواهی رسید و آن چه که از خدا طلب کنی ، به تو عطا می کند . ترس نداشته باش که کارها به مراد تو خواهد شد و تو را سفری در پیش است که از آن راحتی یابی . اندک غمی به تو رسیده است که فارغ شدی . در نظر مردم ، مرد خوبی می باشی و امر تو قابل اجرا است ، اما تند خو و زود
خشمگین می شوی و در مقابل زود هم خوشنود می شوی . تورا دوستی هست از جان بهتر و یک زن هم تو را بسیار دوست می دارد و شب و روز دعایت می کند ، از حرف او بیرون نرو که او شخص غمخوار تو می باشد . اگر حاجتی داری برآید و اگر غایبی داری به تو برسد .

شما در بین مردم بسیار محبوب هستید و این ویژگی بزرگی نزد خداوند است . خداوند گناهان مربوط به خود را می بخشد اما از حق مردم هیچ وقت نمی گذرد . احترام به پدر و مادر خود را نگه دارید . قطعا دعای پدر و مادر است که می تواند انسان را در بسیاری از کار ها موفق نماید . سعی کنید صبر را پیشه کنید و نسبت اتفاقات اطراف خود سریع عکس العمل نشان ندهید . یک مدیر موفق احساساتش را کنترل می کند ، پس در این زمینه خود را تقویت نمایید .


برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت صالح (ع) فال انبیا - حضرت صالح (ع)
فال انبیا - حضرت هارون (ع) فال انبیا - حضرت هارون (ع)