فال انبیا - حضرت هارون (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت هارون (ع)

حضرت هارون (ع) :

ای صاحب فال ، بشارت باد تو را که به دولت رسیده ای و آفتاب به طالعت رسیده است . اما بعضی هستند که بر تو حسد می ورزند و یکی تو را دوست دارد و نصیحتت می کند ، بشنو که مبارک است و شغلی خواهی یافت که آسایش تو در آن است و اگر غایبی داری زود به تو خواهد رسید و همین امروز صدقه بده تا آسوده باشی و خیر بینی . آن خیالی که دردل داری گذشت و پیوسته خواب آشفته بینی و فراموش می کنی ، قلب خود را قوت ده که به مراد برسی .

مدتی است که دچار آشفتگی شده اید و کابوس های زیادی می بینید . فال انبیا به شما بشارت می دهد که پایان آن ها فرا رسیده است . رویا و خیال های قدیمی را از سر بیرون کنید . گذشته رفته و باید به فکر حال و آینده باشید . فال انبیا نوید شغلی تازه را به شما می دهد که می تواند زندگی شما را دگرگون نماید . مواظب رفتار خود نسبت به دیگران باشید زیرا عده ای حسود در اطراف شما وجود دارند که ممکن است به شما صدمه بزنند .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت ادریس (ع) فال انبیا - حضرت ادریس (ع)
فال انبیا - حضرت ایوب (ع) فال انبیا - حضرت ایوب (ع)