فال انبیا - حضرت ایوب (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت ایوب (ع)

حضرت ایوب (ع) :

ای صاحب فال ، بدان که چیزی از دست تو رفته که به سبب آن غم و اندوه می خوری ، اما عاقبت کار را نمی دانی ، اگر صبر کنی ، هر آینه به امید ی که داری برسی پس در مدت سرگردانی با خدا باش که عاقبت بخیر خواهی بود ، این چند روز به سعادت می رسی و اگر نیت سفر داری برو که خوب است و از روزها روز دوشنبه و پنج شنبه برای تو بهتر است تا به مقصود برسی وصدقه بده تا آنچه از خداوند طلب می کنی بیابی ولیکن از شخصی کار تو گشاده شود و از بزرگی راحتی خواهی یافت و کارها به مراد دل تو شود و چیزی  به تو می رسد .

زندگی ، پستی و بلندی دارد و همه ما انسان ها ، لحظات غمگینی را در زندگی خود تجربه کرده ایم . قطعا با صبر و توکل به خدا تمامی مشکلات حل خواهد شد . صدقه می تواند به این کار سرعت ببخشد .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت هارون (ع) فال انبیا - حضرت هارون (ع)
فال انبیا - حضرت محمد (ع) فال انبیا - حضرت محمد (ع)