فال انبیا - حضرت محمد (ع)


فال انبیا یکی دیگر از روش های فال پر طرفدار است که می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمود . عده ای معتقد هستند که کاربرد اصلی این فال برای ازدواج است اما بیشتر مردم از آن برای کاربرد های غیر از ازدواج نیز استفاده می کنند . در ادامه با بستیوال همراه باشید .

فال انبیا - حضرت محمد (ع)

حضرت محمد (ع) :

ای صاحب فال ، بشارت باد تو را که دشمنان تو مقهور شوند و مراد دل حاصل شود و فرمان خدا را انجام بده تا خداوند یار تو باشد و یکی تو را دوست دارد و شب و روز در حق تو دعا می کند و از برکت دعای او عمرت دراز شود و کارت بالا گیرد و خداوند تو را نگاه می دارد و در کار خود صبر کن و راز دل با کسی نگو تا ایمن باشی . روز شنبه و دوشنبه بر تو مبارک است و اگر غایب داری خبر خوش بشنوی و به مراد دل برسی .

حضرت محمد (ع) ، نگین ارزشمند انبیا ، قطعا دارای جایگاه بالایی است و بسیار درود بر کسی که فال وی ، از حضرت باشد . قطعا در پشت این فال نکویی وجود دارد . پدر و مادر شما از شما خوشنود هستند و مداوم شما را دعا می کنند . به همین علت است که شما در کار هایتان موفق می باشید . قدر آن ها را بدانید . فال انبیا بشارت دیدار با یک دوست قدیمی را نیز به شما می دهد .

برای آشنایی با فال انبیا و اطلاع از نتیجه فال سایر انبیا به لینک فال انبیا و تعابیر آن مراجعه نمایید . همچنین می توانید با مراجعه به لینک صفحه فال و طالع بینی سایت بستیوال ، با انواع روش های فال و طالع بینی مانند فال تاروت و تعبیر تک تک کارت های آن ، آشنا شوید . با بستیوال بهترین ها را دنبال کنید .

فال انبیا - حضرت ایوب (ع) فال انبیا - حضرت ایوب (ع)
فال انبیا - حضرت خضر (ع) فال انبیا - حضرت خضر (ع)